Jump to content

Funcționarea acestui site este susținută de cele 3-4 firme ce afișează bannere între posturi. Ar fi o plăcere pentru noi dacă ar fi adăugat site-ul nostru în lista de excepții ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult susținerea acestei comunități. Promitem și veți vedea că nu avem reclame intruzive și nici deranjante. Mulțumim! :) 

black_shadow

Noutati de la Seat

583 postări în acest subiect de discuţie

andrei0241

Probabil anuntul a fost facut la show'ul auto de la Barcelona si de aceea s'a axat pe Seat. Cu siguranta, odata implementat sistemul, va fi extins si restului gamei VAG. Deocamdata e vizat doar Seat prin app'ul dedicat, dar nu va ramane asa mult timp. Dar decat sa nu aiba nimeni, mai bine sa aiba toti!

Eu sper sa fiu printre cei care vor primi masina cu acest sistem operational, asta daca vor binevoi sa faca aplicatia disponibila si in Romania

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
vdragos

Unii au deja :) pare a fi mai degraba o problema de costuri, Waze este deja pe Kia dar nu pe Hyundai si va fi si la Renault dar doar pe anumite modele.

Link către postare
andrei0241

Intelesesem ca au unii Waze deja, dar corect ar fi sa il poata avea toti, oficial :D

Link către postare
andrei0241

A mai aparut vreo informatie despre colaborarea Waze/ Seat? Pe google nu am gasit nimic nou, iar de la dealer mi'au spus ca nu stiu nimic despre asta, dar nici nu ma prea asteptam la altceva, la noi oricum informatiile ajung cu intarziere pe cale oficiala

Link către postare
vdragos

Pai subiectul a devenit cumva superfluu avind in vedere integrarea oficiala a Waze in Android Auto.

Link către postare
andrei0241

OK, multam de info, nu stiam de acest aspect!

Link către postare
Cristian

Prea putine diferente fata de Cupra. Ma asteptam la ceva mai hardcore, doar 10 cp in plus si niste fibra de carbon nu e suficient. Macar puteau pune 4drive standard.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.