Jump to content

SuperSkoda.com


mirceaking
 Share

Postare recomandată

Andrei,

 

Nu stiu daca stii, dar la O2 se potriveste aortizorul de pe G5 OEM. Ai si gaura data in capota si nu trebuie sa faci alte modificari.

 

Salutari.

 

Modificat de pro_niger
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da stiu ca se potriveste, stiu si de gaura si ca e suficient sa bag o piulita expandabila cu pistolul de popnituri, si sa insurubez bila amortizoului etc

 

Dar suportul de pe sasiu e mai problematic si nu am chef sa modific nimic acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie imi par oribile...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O mica inzrebare nevinovata:) daca cumpar amortizoarele de capota, trebuie ceva modificari sau masina vine prevazuta ptr asa ceva :)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite aici:

Modificat de rifflections
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mulțumesc ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca este cineva intersat , tocmai mi-am facut cont paypal, luni alimentez cardul si voi da comanda pe superskoda. Daca mai vrea cineva si are incredere sa dea banii inainte unui necunoscut (practic), ne intalnim , mergem impreuna sa depun banii pe card si cand vin amortizoarele de capota imi da jumatate din transport.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vad ca au aparut bandouri laterale si pentru O3. [...] Cred ca sunt accesoriu util pt masina ...

 

Utile sunt, dar strica total aspectul masinii. Stiu oameni care au masini cu bandouri din fabrica, ca asa e modelul, si nu stiu cum sa le mai ascunda. Le vopsesc in ton, etc... Ar da orice sa scape de ele complet intr-un mod elegant, sau sa nu le aiba deloc. Acum tu stii ce vrei sa faci cu masina ta, dar de aratat sigur vor arata ciudat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Tocmai mi-au venit luminile de portbagaj de pe superskoda si lumineaza atat de bine ca vreau sa-mi comand si luminile de oglinzi. Si alte 2-3 lucruri printre care si plasele de portbagaj care mi-au scapat si care vad ca sunt mult mai ieftine decat la noi.

 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-boot-netting-system-BLACK

 

http://www.porsche-inter-auto.ro/accesorii/accesorii-skoda/Accesorii-Noua-Skoda-Octavia-2013/Accesorii%20interior%20Noua-Skoda-Octavia-2013/Set-plase-portbagaj-Skoda-Octavia-2013-5E0017700

 

La 4.5 lei euro ar fi 157 lei fata de 240 aici. Mai vrea cineva? As comanda 2-3 in plus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Al Bundy, or merge si ep O3? ca vad ca nu a aparut nimic. Si as vrea asa ceva...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salute florino2 daca vei comanda vreau si eu te rog amortizoarele de capota si ledurile de portbagaj

Sa imi spui cum facem te rog

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt din Ilfov....zilnic in Bucuresti
@florino2----alea sunt , daca obervi , in partea de jos sub descriere ai o bifa cu yes/no la intrebarea cu active hood.
Uite link pt a vedea ce este active hood
http://www.superskoda.com/images/Plasty/active-hood.jpg

Sunt din Ilfov....zilnic in Bucuresti

Modificat de lucian.1950
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Livrare la stația. Metro - 350rub. Instalare - GRATUIT!


Livrare în regiunile - PEC și Zheldor.


 


Cand te duci in regiunile PEC sau Zheldor o iei prin Crimeea?  :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 

Par interesante accesoriile respective. M ar interesa si pe mine. Din pacate nu prea se gasesc in magazinele accesibile de la noi din tara. Poate in 5-6 luni apar pe http://www.superskoda.com/ . Vad mai sus ca exista pentru O2.

 

Daca mai gasesti pe undeva zi mi si mie, te rog.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai mai gasisem unele care se prindeau cu magneti cu neodymium, doar ca nu includeau si pentru luneta si nu erau disponibile inca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam cat o fi transportul  ?  pe superskoda era cam in jur de 15 euro

Modificat de andrei_221
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu prea imi dau seama cum arata acum (sunt pe telefon). La fel, nu stiu cum vor da pe masina, dat fiind ca sunt doar pentru geamuri spate nu si pt luneta.

In principiu, sunt oarecum interesat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!