Jump to content

SuperSkoda.com


mirceaking
 Share

Postare recomandată

Pai de unde ai putea cumpara altele ? de pe Ebay ? cred ca-s la fel de scumpe, cel putin astea au fost incercate pe Superb si nu dau erori.

Modificat de crisss7
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intrebare... de ce nu cumperi rama respectiva de la repr Skoda?  codul este 5E0853761A F9R - cover trim black magic pearl effect

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Andrei stii cumva si vreun pret? Am gasit pe un site din Cehia cu 32 EUR masca cu codul pe original plus capacele de la oglinzi negre.

@rifflections daca cei care ti i am dat pe pm trimit in Romania cred ca mai bine de la ei ar merge un groupbuy :)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intr-adevar e mai ieftin acolo insa vad ca nu trimit decat in Cehia si Slovacia :( Am sa incerc sa aflu un pret si de la reprezentanta. Daca nu aflu ceva concret eu am sa dau comanda la superskoda

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa iti zic eu maine pretul de la reprezentanta si timpul de livrare. pe site vad ca ar fi 65 euro + 22 euro taxe., deci ar veni cam 380 lei.

Modificat de andrei_221
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

40 Euro + TVA e rama, cel putin asa scrie in ETKA. Codul e 5E0 853 761 A F9R, Cover trim black magic pearl effect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

50 Eur nu e rau!

Capacele negre pentru oglinzile laterale costa 180 RON

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

apropo, voi la motoarele pe benzina aveti capac la motor? intreb deoarece am tot vazut pe net motoare cu capac si eu cand am luat masina am intrebat dealer-ul daca capac motor este disponibil pe benzina si mi-a raspuns ca la benzinare nu se monteaza asa ceva. Deci chiar daca vream eu ca optionala, cica nu exista.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu vreau momentan. Mersi si scuze de off topic-ul de mai sus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@rifflections: eu m-as baga insa... unde se pot monta?... afecteaza garantia?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-au de ce sa afecteze garantia si de montat cred ca se poate la orice service. Sau, daca te incumeti, le poti monta chiar tu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut, as fi interesat de o macheta octavia 3 de pe site ul skodadop.com. Daca vrea cineva sa comande, doresc si eu.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E de incredere skodadop.com? Acum l-am descoperit si vad ca au faruri cu LED. Dar mi-e frica sa nu fie uzate sau ceva de genul, a mai cumparat cineva de la ei, sunt seriosi sau nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Vreau si eu amortizoarele pentru capota si as mai vrea deflectoarele pentru vant la geamurile fata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bag si eu la un set de amortizoare capota o3, poate si altceva, eu nu am cumparat niciodata de afara si din acest motiv m-as combina cu unu sau mai multi familiarizati cu asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca face cineva comanda pe superskoda, as vrea sa ma bag si eu pt un set amortizoare capota octavia 3 , rog un pm. Daca nu apare nici un user probabil ca voi incerca sa le cumpar singur folosind un card

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa vorbim cu @rifflections, sa vedem daca mai vrea sa organizeze el. 

 

LE am discutat deja cu el, nu se poate ocupa.

Modificat de andrei_221
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!