Jump to content

SuperSkoda.com


mirceaking
 Share

Postare recomandată

daca aduce cineva ma bag si eu la niste ceasuri cu plasma...ca am gasit niste modele marfa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine poate sa-mi comande si mie niste stopuri de pe superskoda.com?

Ii fac parte numai sa reusesc si eu sa le comand...ca nu gasesc in Romania nimic misto.

Asta e linkul : http://www.superskoda.com/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1100

:)

din cate am citit pe site acolo, ei livreaza in toata lumea. care ar fi problema ???

Q: Do you ship worldwide?

A: Yes, we ship our products to any place in the world.

Upwards

--------------------------------------------------------------------------------

Q: I cannot find my country in Registration form...

A: Please just send us email with information where are you from and we add your country to supported countries.

Upwards

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din cate am citit pe site acolo, ei livreaza in toata lumea. care ar fi problema ???

ei livreaza dar eu nu am card pe euro...asta ar fi problema mea...intelegi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu trebui sa ai card, eu asa am platit turbina, am fost la banca, mi-am deschis cont in euro (e 30 ron deschiderea), depui acolo suma plus comisionul si faci ordin de plata extern, banii au ajuns in germania in jumatate de ora. Totul e sa le ceri celor de unde cumperi datele (cont, nume, adresa firma si adresa banca, vezi ca e si un cod swift) dar ei stiu tot ce trebui si iti dau datele complecte. Bafta :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ei livreaza dar eu nu am card pe euro...asta ar fi problema mea...intelegi?

Nici nu trebuie sa ai un cont in euro ca sa cumperi ceva de pe net...

E suficient un card de debit (!!) care sa fie atasat unui cont in lei care sa aiba bineinteles suma respectiva.

Si acel card sa fie inregimentat in sistemul de plati 3D secure. O multime de banci ofera astfel de carduri.

Ordinul de plata extern e o procedura mult mai complicata si mai scumpa decat a plati cu un card pe net. Pentru ca comisioanele SWIFT sunt mari.

Later edit.

Am vazut ca site-ul accepta sistemul de plati PayPal care e disponibil si in Romania.

Uite tot ce se stie despre PAYPAL.

http://forum.softpedia.com/index.php?showt...8&hl=paypal

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca aduce cineva ma bag si eu la niste ceasuri cu plasma...ca am gasit niste modele marfa

@Jacku: Iei ceasuri pentru benzinar sau dieselar ? :D

PS: Oare cum arata in ansamblu Angel-Eyes-urile pe Fabia ? Ca am vazut ca au pe site-ul ala...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iau pentru benzinar..ca nu m-a mai sunat omu..si nici nu cred ca mai vreau sa o dau..deocamdata. Si cred ca arata urat...( angel-eyesurile)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Jacku: Iei ceasuri pentru benzinar sau dieselar ? :wub:

PS: Oare cum arata in ansamblu Angel-Eyes-urile pe Fabia ? Ca am vazut ca au pe site-ul ala...

cred ca arata foarte bine....nu stiu de ce nu scot si pt octavia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi se par foarte mari taxele de curierat. Adic

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este mult dar...obrazul fin cu cheltuiala se tine!!

cred ca arata foarte bine....nu stiu de ce nu scot si pt octavia

Am vazut si pentru octavia pe un "sait"!! Daca vrei o sa-l caut si ti-l trimit!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

au niste chestii foarte interesante.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Se pare ca sunt baietii de la DXX Blue Line - www.skodatuning.ro :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Salutare Skoda subforum :)

 

Saptamana asta vreau sa-mi comand o grila negru glossy cum este cea de pe Octavia 3 RS. Ea se gaseste aici : http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-BLACK-MAGIC-grille-frame-from-Octavia-III-RS

 

Mai vrea cineva ceva de pe site si sa impartim transportul?

 

Mentionez ca taxele de plata + transport se ridica la 22 de euro. 6 euro este transferul bancar (din pacate pentru Romania ei nu accepta plata cu cardul :)) ) iar restul, 16 euro, sunt transportul prin DHL.

 

Am sa pastrez topicul deschis pana la sfarsitul saptamanii, asa ca daca doriti ceva scrieti aici si la sfarsit tragem linie.

 

O saptamana usoara

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-ar tenta si pe mine un set de aparatoare noroi, ca am reusit sa o improsc pe bara dreapta spate cu ceva bolovani de au lasat urme. :(

Pune-ma deci provizoriu pe lista si pt fata si pt spate, sper sa se mai adune doritori sa iasa cat mai rezonabil costurile de livrare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista un thread aici pentru asa ceva, este mai usor accesibil si poate vor si altii cate ceva de pe acolo, nu doar cei cu O3.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Thread unde membrii mai noi nu pot posta. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-as lua protectie praguri interior, ceva de genu http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-door-sill-covers-OCTAVIA sau cele simple negre. Aveti idee daca se monteaza destul de  usor? se prind cu banda dubluadeziva? exista sansa sa se dezlipeasca destul de repede?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@allex82 Eu am facut un test cu produse de 300 euro si taxele raman 22 euro. Duminica seara contabilizam si stabilim detaliile

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si apropo pentru aparatori de noroi te poti duce la orice dealer ca sunt mai ieftine, pe site e 16euro=72lei, si la dealer este 60lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merita ledurile alea "Mega Power Ki-r" de pe Superskoda? pentru masina mea cele DRL sunt 40 euro si cele de pozitii 20. Mi se pare cam scump, macar de-ar fi ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@YEP: arata senzational kit-ul de leduri DRL pentru S2. Ma tenteaza si pe mine, sper sa nu fie probleme cu politia, ma refer sa te opreasca pentru ca sunt prea puternice ?!

P.S Foarte amuzanta si in acelasi timp obiectiva descrirea de pe site : "no ugly yellow daylight again" :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu politia nu vor fi probleme, totusi mi se par scumpe pentru niste leduri chinezesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!