Jump to content

SuperSkoda.com


mirceaking
 Share

Postare recomandată

Tind sa cred ca vor renunta la jante complet, cel putin in zona de '19 nu a mai aparut nimica de pe final de toamna/inceput de iarna

Reducerile sunt pe masura :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era si acum o saptamana oferta.

Modelul respectiv nu mi se pare prea aratos, insa pretul e clar unul imbatabil ptr niste jante noi OEM

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Intentionez sa cumpar protectia peste tunel spate de pe superskoda (http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-OEM-rubber-mat-over-the-rear-tunnel). Pretul este de 10 euro dar transportul 14 euro. Ma gandeam ca daca mai sunt doritori sa facem un group buy sa impartim costul transportului. Se baga cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma bag si eu; stii daca se potriveste pe FL? Ei zic ca ar fi OEM, dar de fapt nu e.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze ca nu am mai raspuns dar am fost sanctionat de catre un moderator pe motiv ca am postat in mai multe locuri ( nu mi-am vazut postarea si am crezut ca sunt ceva probleme la forum si din acest motiv am repostat, in fine mea culpa).

Daca confirmati inca 2 protectii vom avea 15/3 = 5 euro de persoana transport ceea ce pare decent. Din ce am inteles se potiveste si pe FL nefiind diferente intre FL si non FL in zona respectiva. Pot face eu comanda. Va rog sa confirmati. Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Confirm, ma bag si eu la o bucată.

Multumesc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ConstantinM_VWF

Salut,

Ma bag/confirm si eu pentru o bucata.

 

Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ok. Suntem 4 in total: ConstantinM_VWF , tetea, razvan.ac si subsemnatul. Total comanda 55 EURO. Valoarea in RON o sa o comunic dupa ce fac tranzactia prin PayPal.

In jum de ora lansez comanda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare! Dupa 4 ani, nuca si burduful de la schimbator incepe sa prezinte urme de uzura, m-ar interesa sa comand asa ceva http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-original-Skoda-leather-gear-knob-shifter-LHD-6M . Sunt originale produsele de pe superskoda?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

la care scrie  ORIGINAL SKODA AUTO PRODUCT< da sunt originale.

dar alea sa le cauti la reprezentanta, e posibil sa aiba cam acelasi pret

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salutare

Mai da cineva din Bucuresti comanda pe superskoda in perioada urmatoare?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Super pret, doar ca afacerea e ca la piata in Obor, win some-lose some. Adica au dimensiuni atipice: 6Jx 17´, ET45. Mai precis nu poti monta cauciucuri cu latimea de 225. Si daca le vrei de vara, ai cam vrea latime 225 deci ar fi de preferat - 7,0J x 17´ ET45.

Totusi, iarna sunt OK daca iei cauciucuri 205 sau 215. Si pretul este oricum foarte bun.

https://www.tyresizecalculator.com/tyre-wheel-calculators/tyre-size-for-rim-size-width-calculator

 

Modificat de Doc Morelli
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Ii același preț de peste doi ani. Tot cu atât l-am cumpărat și eu! :)))

Screenshot_20181128-222048.jpg

Modificat de sebip
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@sebip :)) jur ca pe parcursul a vreo 2 luni, de cand il urmaresc, a avut un pret de 35 - 39 eur, undeva pe acolo... in fine.

Esti multumit, s-a potrivit bine, rezista bine in timp, ceva zgomote dupa montaj, etc ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Revin cu intrebarea: mai e cineva din Bucuresti care doreste sa comande curand de pe site?

merci

Modificat de Lanc3lot
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ne putem grupa? Eu nu am mai dat coamanda pana acum dar as fi interest sau cateva chestii...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ne grupam insa eu nu am paypal pentru plata produselor.

Eu am de luat cam de 110 euro.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!