Jump to content

SuperSkoda.com


mirceaking
 Share

Postare recomandată

daca seamana 70% cu originalele , dau foarte bine pe masina

Pentru luneta solutia este oarecum mai ieftina, ruloul jaluzea costa doar vreo 200 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai mai baieti...nu da nici unul comanda...cica trebuie sa activez ceva la al meu card sa il pot folosi cu paypal...poate ma combin cu unu din voi...este ma isimplu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

16 dolari  sau ceva de genul am vazut cand am pus in cos de proba.

E faina solutia cu magnetii dar imi pare rau ca nu e ca pe site-ul de la rusi unde era inclus si parasolarul de luneta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vedeti ca nu e nevoie sa alimentati contul de Paypal pentru a plati cu ajutorul Paypal. Il puteti folosi ca metoda de siguranta pentru comerciantii online care altfel nu accepta plati din Romania etc. Eu am facut deja destule plati prin Paypal si am vreo 1e pe contul respectiv. Plata se face direct cu ce card aveti securizat la ei pe site (nici macar nu e nevoie de card cu cod de siguranta de 3 cifre - Visa/Mastercard etc).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iesim offtopic, dar nu inteleg...Pai si bani de unde iti ia? direct de pe card prin intermediul PayPal? daca dai un card gol?

 LE: Uite ca nu merge...dar nu stiu din ce cauza. Eram croit sa mi le cumpar.

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristiansen077

E grele, iti trebuie 3 facultati sa reusesti. Iti tb un card visa/mastercard cu bani pe el, iti activezi 3d secure si gata (nu intreba cum ca e dificil).

P.s. Ai invatat sa folosesti motorul tsi corect?

Succes

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tinere, te rog sa te controlezi si sa it tii vocabularul acasa daca te plictisesti. Daca erai mai amabil te angajam pe tine sa mi le cumperi ca vad ca esti destept si stii sa faci de toate, de la TSI-uri pana la banking.

Acum nu iti mai pierde timpul si ocupate de ale tale.

 

Rog un moderator sa stearga mizeria facuta. Merci.

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merge si cu card simplu, gen Maestro. :offtopic:

 

PS: Aditu, ai facut activarea cardului cum trebuie? Asta dureaza cel mai mult. Pe urma poti face plati direct de pe card, dar prin intermediul Paypal. Nu e nevoie sa alimentezi contul Paypal cu alti bani.

Modificat de TudorM
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite aici mai ieftine:  http://www.magnetic-car-sun-shades.com/2_Pack_Magnetic_sun_shades_for_SKODA_Octavia_III_20132014/p2649330_12015501.aspx

Eu am vrut sa comand dar nu reusesc sa imi alimentez contul de PayPal pentru a plati.

Sunt urate alea, nu au nici macar rama sa stea si ele mai intinse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Uite ca au parut pe stoc http://www.x-shades.eu/en/product/SKODA-Octavia-2-LB5-2004-2013

S-ar baga cineva?

http://www.x-shades.eu/en/product/SKODA-Octavia-2-LB5-2004-2013

 

Astea imi plac si mie, au rama metalica si se prind cu cleme, la fel ca si originalele.

Astea chiar le vreau si eu, sunt 199 lei. plus transport.

Si in descriere sunt cu magneti si in video le vad cu cleme.

Taxe transport 62 lei si paypal 8,2 lei.

 

Cine le comanda?

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda...chiar nu stiu ce sa zic...Acum am vazut si eu acasa video ca de la job era restrictionat.

Chiar ca nu stiu de care sa imi iau. Erau mai ieftine alea dar din video nu au rama. Si cele de la Xshades sunt cam scumpe pt O3.

 

LE: inclin catre cele de pe XShades doar ca vorba ta Bundt, ori au magneti ori cleme?

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ori magneti, ori cleme, sunt singurele care imi plac, in afara de cele OEM, dar alea sunt foarte scumpe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, hai sa vedem poate facem o lista pentru XShades.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Al Bundy - O2FL

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As intra si eu pe lista doar ca am incercat sa plasez o comanda si...am plasat-o  :) . Stiam ca am probleme cu PayPal-ul meu si nu ma asteptam sa functionneze. Ciudat e ca a preluat comanda si nici macar nu a cerut logare pe PayPal. Astept sa vad care e faza. Le-am dat adineauri un mail sa incerc sa retrag comanda.

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Astazi au sosit X-shade-urile comandate din greseala. Dupa ce le ridic si le fac proba revin cu o impresie si poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iata cum arata. Dupa ce le montez pun poze. Prima impresie...merita, sunt destul de calitative. Chiar au si un mic manual unde spun ca daca reusesti sa rupi vreo rama iti trimi alta gratis. Au venit foarte repede...2 zile si au fost seriosi.

post-17144-13973057298402_thumb.jpgpost-17144-13973057403577_thumb.jpgpost-17144-13973057503967_thumb.jpg

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Okay mai vrea altcineva inafara de mine si Cristi sau ne pierdem timpul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le comanzi tu ?

Si impartim transportul ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dap, ne auzim dupa Paste Cristi, daca mai vrea cineva sa scrie aici.

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Momentan eu astept sa vad pozele promise de Aditu (cu ele montate pe masina).

Din ce vad eu, pe site scrie ca sunt cu magneti - nu cleme. OEM nu am vazut pentru O3. As prefera sa aiba o perdea si pentru luneta.

http://www.x-shades.eu/en/category/76

 

Eu in perioada de dupa Paste nu o sa fiu prin zona.. probabil ca undeva la inceputul lui mai o sa vad sigur daca comand sau nu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sunt cu magneti clar. Se vede de fapt si in video, doar ca sunetul seamana a cleme. Totusi nu sunt cleme sunt magnetii care se prind de tabla. Azi le montez cand ies de la lucru si pun pozele pana seara. Scrie in mini manualul lor ca 1 magnet tine 1kg, si daca pui minim 7 poti merge cu 100km/h cu geamul deschis si nu se desprind -  asa scrie ca au facut ei teste (separe ca sunt si producatori).

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista si pt fata? Nu e la misto intrebarea, pt parcare in soare sau la drum lung le-as pune

Legat de amortizoare capota o3, nu da nimeni din bucuresti comanda sa ne impartim la transport?

Modificat de P_A_E
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!