Jump to content

Borcan Antigel


mariobos
 Share

Postare recomandată

Va salut !! am o mica problema cu borcanu nde antigel si anume:are o mica fisura de cca 2cm dar nu curge pe acolo ci e doar asa..ca si taiat numai ca n u e si nu curge.imi este frica totusi pe viitor ca poate cedeaza sau...stiti cumva cu ce as putea sa lipesc (intaresc ) acea fisura?? ceva poxipol sau..si acuma inca o problema:tot la borcanu de antigel este un senzor exact sub borcan la fund si pe acolo imi picura putin antigel.ce pot sa-i fac? are vreo garnitura senzoru ala sau? mersi anticipat !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce nu-l schimbi? Nu poate costa o avere, cere un pret la un magazin sau la..volksman (cred ca incep sa-ti cer comision dl volksman :) )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

schimba-l nu te complica cu lipituri(ca nu tine).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gandeste-te ca antigelul atinge temeraturi ridicate si eu ca si colegii iti sugerez sa nu te complici, daca nu vrei nou, cauta la dezmembrari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da,aveti dreptate...mai bine-l schimb.si in legatura cu senzoru sau ce e sub borcanu de antigel? v-am zis ca imi picura putin pe acolo antigel.ce sa fac ? are vreo garnitura sau? mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda, ar trebui sa fie o garnitura ceva pe acel senzor, probabil de acolo picura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!