Jump to content

Padele


quattro
 Share

Postare recomandată

Intrebare, intrebatoare. Am masina din semnatura cu cutie tiptronic si mi-ar trebuii padele pe volan, stiti vreo modalitate de a-mi pune? Se dau separat sau trebuie alt volan?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Padelele vin o data cu volanul (la anumite modele de volan), nu cred ca vin si separat (cel putin eu n-am vazut). Stiu asta pentru ca eu am un volan cu 4 spite cu padele, si vreau sa-mi pun unul de la un S-Line cu 3 spite, tot cu padele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am un volan identic cu cel de S, 3 spite, piele perforata..., si as fi vrut sa-l dotez extra, dar probabil v-a trebui sa-mi iau altul, cu toate ca padelele astea nu au decat niste contacte...si marketing desigur. Ai aflat cumva cat te costa unul de S?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, 500 de "oiro" la mana a doua, cu airbag cu tot.

Probabil ca exista padelele la vanzare si ca piese separate (ca daca ti se strica una, trebuie s-o inlocuiesti, nu?), dar ce faci cu ele daca le iei, ca nu ai unde sa le montezi... ca iti trebuie doua scobituri in volan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai, asta-i treaba, ori gasesc un sculptor meserias ori imi cumpar alt covrig!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!