Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Domnilor, mai are cineva stickere de exterior in Bucuresti ? Vin eu sa le iau, si nu degeaba.

Multam!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare, am vazut prin piata auto din Suceava stikere cu vwforum si erau prost facute. Se gasesc si "originale" undeva in partea asta de tara?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru stickere, exista 2 variante:

1.Iei unul gata făcut (aici, ma interesez și revin).

2. pentru cei care sunt departe sau vor ceva mai deosebit: Faci unul.

Logo-ul vectorial vwforum.ro este foarte ușor de descarcat de pe: brandsoftheworld.com / easylogo.cn / seeklogo.com etc.

Stickerul îl puteți face destul de ușor și rapid in unele copy-shop-uri mai dotate și in majoritatea tipografiilor digitale.

Aveți și avantajul ca va puteți alege culoarea; dimensiunea (mai mic de 20 de cm e foarte greu de făcut, credeți-ma pe cuvânt) sau materialul.

Eu de exemplu, am făcut pentru mine la AMCustoms, aproape de Crangasi. Doar ca trebuie sa ii prindeți când sunt mai liberi, altfel, nu le fac pe loc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stickere mai am și eu pe negru gri și roșu. O sa le aduc mâine la întâlnirea de la 11 în spate la tribunal. 

+ Stickere de la partenerul întâlnirii aniversare Motul

Pentru cei din afara Bucureștiului va rog PM și caută o varianta sa le trimit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sticker-ul în format Corel Draw este ataşat la postul de mai jos

On 2/3/2011 at 11:18 AM, Georgel.M said:

va puteti face si voi stickere mergand la o firma de acte auto(majoritatea se ocupa si de colantari masini si va pot face si voua stickere).tot ce trebuie sa faceti e sa mergeti cu sigla vwforum corel la acest "magazin" si sa cereti sa vi se faca aceste stickere.dimensiunea din corel pe care iesa stickerul nedimensionat este lunga de 20 sau 25 cm si lata de 4cm in zona literei "f".le puteti face mai mici sau mai mari dupa bunul vostru plac.

intrebati inainte cat va costa pentru ca sunt si nesimtiti care cred ca faceti reclama la nu stiu ce firma importanta si va taxeaza muuult mai mult decat ar trebui sa coste.

pretul maxim pe care ar trebui sa-l platiti pentru un sticker este de 5lei pentru autocolant normal,nu de alta dar tot aici pe topic am citit ca unor colegi li s-a cerut 50 de ron :blink:

atasez aici o poza cu stickerul de pe masina mea care e nedimensionat si sigla vwforum corel

post-48963-0-06952000-1296724493_thumb.j

sigla_vwforum_corel.zip

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Multumesc si eu pentru mostra ! O sa printez si eu si sa pun pe luneta pe interior ! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
On 10/20/2018 at 10:55 AM, Mask001 said:

Stickere mai am și eu pe negru gri și roșu. O sa le aduc mâine la întâlnirea de la 11 în spate la tribunal. 

+ Stickere de la partenerul întâlnirii aniversare Motul

Pentru cei din afara Bucureștiului va rog PM și caută o varianta sa le trimit

salut,  cum am putea face sa trimiti si la baia mare, macar vreo 5 buc, suport transportul, de preferat pe negru

 

 

Modificat de fanica
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@fanica cred ca mai simplu ar fi sa printezi local la tine. Mai sus gasesti logo-ul vectorial si il poti face in ce culoare vrei.

Transportul probabil este aproape de pretul platit pentru printarea lor la tine in Baia Mare iar stickerele au cam imbatranit deci posibil sa nu se transfere usor de pe folia lor pe masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Am editat primul post din acest thread si am adaugat atasamente  fisierele Adobe Ilustrator + Corel Draw pentru sticker cu logo vwForum.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

As vrea si eu un sticker cu vwforum..cine are?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
CristianCraciun

Salut,  vreau si eu. Cine are si poate sa trimita pe curier suport eu toate costurile. Mulțam 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca mai are nimeni...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Eu pot face stickere auto. Folosesc Oracal 751 alb/negru/rosu cu folie de transfer inclusa. Pot face la comanda pe dimensiunea dorita. Seara buna !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Sticker GRATUIT cine dorește.

Oracal 751 

Dimensiuni 13cm x 2cm aproximativ.

20201125_123116.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru București vreau și eu. Mulțumesc 

Cel cu scris rosu. 

Modificat de rafa6
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
On 11/25/2020 at 3:09 PM, E-X-O-D said:

Sticker GRATUIT cine dorește.

Oracal 751 

Dimensiuni 13cm x 2cm aproximativ.

20201125_123116.jpg

@E-X-O-D, mai ai?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!