Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Intr-adevar, merita facut eventual un sticker ingust ca sa fie aplicat pe suportul de numere. Eu unul as cotiza penttru asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intr-adevar,  merita facut eventual un sticker ingust ca sa fie aplicat pe suportul de numere. Eu unul as cotiza penttru asa ceva.

<{POST_SNAPBACK}>

Subscriu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Si eu mai am ceva stickere, lasate de BogMW. Toate dimensiunile (mici/mijlocii/mari), argintii si rosii. Foarte aratoase! Mobilul meu: 0722661297. Ca si locatie: in timpul zilei (pana pe la 17:000 sunt in zona Statuia Aviatorilor. Seara in Crangasi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Scuze: am rosii, argintii si albastre! Deci, sunati-ma si va spun unde sunt!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu daca ar putea cineva sa-mi dea si mie un sticker cu vwforum.ro..eu sunt din bucuresti. multumesc :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu as vrea daca se poate un stiker ... mai ales daca poate cineva sa ne aduca pe 11 sau 12 .. :P

as prefera ceva micutz si alb :P daca nu orice alta culoare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

sa sune careva 0722.764.706 (nr meu) si o sa va las 5-10 stikere sa le impartiti la mk1 si mk2 :P

ce e pe 11 si 12 ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa sune careva 0722.764.706 (nr meu) si o sa va las 5-10 stikere sa le impartiti la mk1 si mk2 :P

ce e pe 11 si 12 ?

<{POST_SNAPBACK}>

MERCI mult. am sa te sun cum am timp sa ne intalnim. pe 11 sau pe 12 e intalnirea noastra cu golfurile la snagov B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va rog dati un search inainte de a posta noi topic-uri. Acest topic era deja, chiar sticky !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As mai avea si eu nevoie de stickere de interior si argintii de exterior , k am ramas fara :D ; poate careva sa mai trimita catre zona Moldovei asa ceva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic
As mai avea si eu nevoie de stickere de interior si argintii de exterior , k am ramas fara  :D  ; poate careva sa mai trimita catre zona Moldovei asa ceva?

<{POST_SNAPBACK}>

De exterior am argintii de 3 dimensiuni (mari/mici/mijlocii). Daca ai pe cineva care e in Bucuresti pana vineri sau in Brasov in weekend, ti le trimit prin el.

Cele de exterior sunt superrezistente. Eu am unul pe luneta si nu se ia la nici un spalat, indiferent de "utilaj".

Telefonul meu il gasesti pe profilul meu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salutare tututor detinatorilor de golf de pe acest forum.

Am si eu o rugaminte, adica vreau si eu un sticker. Faza mai nasoala e ca eu sunt din Roman si nu prea ajung pe la Bucuresti, adica ajung dar mai rar asa. Ma poate ajuta si pe mine cineva? poate ceva prin posta....platesc eu taxele postale.

Oricum aveti ceva poze la stikere? sau poate imi zice si mie ce marimi sunt si ce culori ..:)

Hai noroc si sa auzim numai de bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

preghicialex

Cum procedez sa primesc si eu niste stikere in Targu Mures? Suport taxele postale :) Unul mare si unul mic albastru... Cam atat, multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal,vreau si eu un sticker daca mai ai...ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic
sal,vreau si eu un sticker daca mai ai...ms

<{POST_SNAPBACK}>

Culoarea, dimensiunea, unde ne intalnim?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum procedez sa primesc si eu niste stikere in Targu Mures? Suport taxele postale  :) Unul mare si unul mic albastru... Cam atat, multumesc anticipat!

<{POST_SNAPBACK}>

Iti trimit eu unul mare de exterior, albastru. Trimite-mi un PM cu adresa ta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum pot sa intru` si eu in posesia unui stiker?

ps: sunt din Iasi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De exterior am argintii de 3 dimensiuni (mari/mici/mijlocii)... Cele de exterior sunt superrezistente. Eu am unul pe luneta si nu se ia la nici un spalat, indiferent de "utilaj".

<{POST_SNAPBACK}>

al meu a inceput sa se duca, dupa 3-4 luni. @Zorro, mai ai cumva un sticker argintiu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Me too... vreau unu mic (aprox 10 cm lungime) de exterior argintiu. Am de dat unul mijlociu (aprox 20-25 cm) tot argintiu si tot de exterior, cine il vrea sa imi dea PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum  pot sa intru` si eu in posesia unui stiker?

ps: sunt din Iasi.

<{POST_SNAPBACK}>

sal

in sfarsit inca o persoana care vrea sticker. daca poti ,vino maine(vineri) la ora 19.00 in parcarea de langa 24 de ore vis-a-vis de hotel europa si o sa gasesti acolo mai multe persoane de pe forum.acolo se fac intalnirile intre membrii din iasi.eu mai am cateva stickere si o sa-ti alegi tu ce anume vrei . daca nu poti ajunge da-mi un pm sau vedem cum ne putem intalni

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic
al meu a inceput sa se duca, dupa 3-4 luni. @Zorro, mai ai cumva un sticker argintiu?

<{POST_SNAPBACK}>

Afirmativ!

Da un semn si il ai!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu unu !! Sunt din Cluj cu cine ar trebui sa iau legatura?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic
As vrea si eu unu !! Sunt din Cluj cu cine ar trebui sa iau legatura?

<{POST_SNAPBACK}>

Am un amic care face Clujul lunar. Daca esti interesat, PM cu culoarea si dimensiunea. Se rezolva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

dar in ce localitate esti ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!