Jump to content

Sticker-e cu vwforum


alexrosiu
 Share

Postare recomandată

Abia Luni (13 Dec) voi putea sa trimit sticker-ul dar il voi trimite. Sa vedem cum incape ca are totusi juma de metru lungime.... Fac eu cumva.... :D :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

iupiii :))

vreau si eu un sticker :))

mai este?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai este. treci si tu prin Ghiroda in timpul saptamanii si in cladirea aia alba mare de langa benzinarie (pe soseaua principala) intreaba si tu de mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu ti-am zis de mai demult ca vreau. :))

Dar o sa ti-l cer prin SamuraiJerk. :))

Daca ai si mici, vreau si unul mic. :ok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

okay, am sa incerc sa trec sapt. asta...

sper ca stai mai mult de 5, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:)

approx in fiecare zi. dar da un tel inainte: 0722.203.222

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine imi trimite si mie un stiker mare si unul mic (galbene) prin posta? Bineinteles taxele le suport eu. Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hm. tre sa ma uit , galben stiu ca a fost numai unul (nici ala galben cu mai mult orange) si ala l-am pus eu :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
  • Administrator

Am stikere la 50x6 cm. Diverse culori.

Cine doreste sa ma contacteze pe PM sau telefonic 078-VWFORUM (Zapp)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

@ alexrosiu

Salut, crezi ca mai poti face rost de stickere.Doresc si eu unul.Sa-mi spui cat costa si cum intru in posesia lui.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tocmai m-a anuntat BogMW ca a mai facut un set de stickere. Urmeaza sa ne intalnim intr-una din zilele urmatoare pentru a imi da si mie cateva, dupa care le voi distribui cu placere doritorilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Sunt la mine acum - daca cineva cu mai mult timp pentru distribuirea lor are drum prin centru (ambasada SUA) si ma anunta cu o zi inainte, i le predau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tocmai m-a anuntat BogMW ca a mai facut un set de stickere. Urmeaza sa ne intalnim intr-una din zilele urmatoare pentru a imi da si mie cateva, dupa care le voi distribui cu placere doritorilor.

<{POST_SNAPBACK}>

Salutare,

Poate reusiti sa aduceti cu voi, pt doritori, si pe la Paltinis cateva :)

Numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma ofer eu sa le distribui . In plus am si 2 prieteni (Bora/Polo) carora le-am promis de ceva timp cate un sticker .

@s_c Maine intre 10-12 ne putem vedea ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-ar interesa si pe mine un sticker pt luneta asa cum avea octavia aia de la salonul de tuning de la prisma daca ati vazut-o... cine ma poate ajuta cu unul sa spuna un pret si un loc de intalnire in Bucuresti. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cele din urma au ajuns stickere si in Iasi ! Azi, la intalnirea membrilor din Iasi (daor eu si zvan am fost azi prezenti) am intrat in posesia unui sticker rosu mai marisor si inca 2 mai mici argintii! Au mai ramas destule stickere si pentru restul membrilor, dar din pacate nu au venit la intalnire !

Doresc sa multumesc celor care au facut posibil ca acele stickere sa ajunga in Iasi pentru membrii forumului!!!

OT: sunt nerabdator sa le lipesc, insa masina trebuie spalata...o sa pun si poze ! me happy !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cum as putea intra si eu in posesia unui sticker vwforum.ro? Merci pentru ajutor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

As dori si eu un sticker exterior care sa se potriveasca pe luneta la POLO 9N.Exista cumva si de alte culori?

Asta e luneta mea de POLO!

Modificat de DANNY VW
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!