Jump to content

Km La Livrare


Ahile
 Share

Postare recomandată

0,5 km... Cam suspect!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ahile

    6

  • WooZie

    6

  • makavely

    4

  • puff

    4

Top Posters In This Topic

poate fi resetare... tot ce pot sa va spun este ca dealer-ul este o prietena foarte buna, masina a fost asteptata cred ca mai mult de ea decat de mine la cat am stresat-o, si la ridicare, era scoasa parca din cutie... nu fir de praf, nu molecula de nisip in interior... husa pe scaun... etc / by the way... masina ma astepta intr-o incapere a showroom-ului...sentimentul pe care l-am avut a fost intr-adevar ca m-am suit intr-o masina virgina.mai departe, sunteti liberi sa trageti ce concluzii doriti, eu nu am sa ma supar, oricum, acest topic nu este un concurs iar eu nu am nici-un motiv sa nu fiu sincer :icon_cool:

am uitat sa specific motorul... am ridicat capota motorului si tot ce este plastic, cauciuc, metal, era fara pic de praf... o masina care ruleaza macar 10 km are un start fin de praf / eu cele 30 minute cat am stat langa ea in showroom nu am observat absolut nimic. Sincer, acesta cred ca este cel mai concludent test.

Modificat de golfaholic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

9.2 km Nurvil Rm-Valcea, masina livrata la Tg-jiu.

Modificat de lile
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Golf V Variant, 20 km Sandra Iasi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

4 km Euro Tehno Group Targoviste

Modificat de puiuz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

4 km Euro Tehno Group Targoviste

12 km D&C oradea...( am discutat cu un sofer de tir care transporta maisni si mi-a zis ca aia 22 km pe care ia avut maisna mea de exemplu au fost km facuti in forja de cate unu din dealeri sau de cel care descarca masinile de pe platforma).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!