Jump to content

Autogrup


AdiG01
 Share

Postare recomandată

salutare
sunt din constanta si aici se stie, dealerul skoda este autogrup. vroiam sa stiu daca sunt seriosi, la service cum te primesc, daca mai lasa din pret la o eventuala negociere etc.
daca ati luat masina de la alt dealer si ati fost f multumiti va rog sa-mi ziceti de unde , ca poate totusi merita sa fac un drum la buc, de ex.

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mergi la sectiunea ''Dealeri si service-uri''.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat de seriosi sunt cei din service o s-o simtim pe pielea noastra.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am dus masina la 20k ca se slabise un surub la scut . Cand au scos masina au uitat sa o decaleze probabil si mi-au infundat pragul de partea dr.

Eu am luat masina si am plecat . Acasa cand am dat o roata la masina am vazut . i-am sunat imediat ... era sambata trecut de `12 nu iam mai prins iar luni a fost prea tarziu ... cica la ei nu se poate intampla asa ceva .Acum am ramas sa ma duk la casco . FFF dificili si cu mirosu sus de tot .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Atunci poate alte service-uri? Care sunt "mai de treaba"?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
Atunci poate alte service-uri? Care sunt "mai de treaba"?

Fara nici o problema poti apela la autogrup, povestile cu praguri infundate sunt sf. Dan :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

scuze .il cunosc destul de bine de la meetinguri pe patit si povestea e 100% reala a facut scandal mare atunci omu la dumineca si la biziniche, pana la urma i-au facut-o pe casco ... parca nu au recunoscut

dar de cand sa deschis autogrupu de langa real ne-am mutat akolo macar poti vedea masina cand ti-o buleste - numai ca speram sa nu se mai intample asa ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Ma..chiar ma miram de ce din 2009 nicio postare despre DEALERUL Autogrup.

In schimb..la sectiunea service..totul e la zi.

Raspunsul?

SIMPLU:

Au cel mai bun service din zona de sud a Romaniei!

In schimb "nu vor sa vanda" masini noi.

Sincer..dupa ce am fost cu un prieten care avea banii jos sa isi ia un superb elegance de 170 cp si dupa discutia cu "vanzatorul" a ales sa dea cu 3000 euro mai mult si sa isi ia alta marca de masina...am zis ca e asta dus cu capu'

Dar dupa ce am patit-o chiar eu la un mod care atingea un pic notiunea de "inselaciune" trecand zdravan peste "practica comerciala incorecta"...am zis ca omuletii astia chiar nu vor sa vanda masini!

Asa ca nu i-am deranjat!

Service-ul ramane cel mai bun, acolo ma voi duce...dar de recomandat de unde sa se cumpere masina noua...no way..pe mine m-ati pierdut!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!