Jump to content

Tableta Magica


nelutu
 Share

Postare recomandată

  • Administrator
Raspunsuri am primit la fel ca pe topicul asta...

Nici nu cred ca o sa primesti altfel de raspunsuri .

E ... grele pentru ei . :) ;)

Altfel , sunt o gramada de oameni care se lasa prostiti de produsele astea minune .

Am un amic care lucreaza la Bosch service si vinde la greu fraierilor care trec cu masinile prin service pe acolo produse Metabond , asa ca ... Multi dintre ei cumpara si a doua oara si a treia si a n-a oara .

Unii te roaga sa-i fraieresti .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Daca ar exista aditivi minune pentru ulei sau combustibili atunci marii producatori de uleiuri si combustibili ar cumpara licenta si ar vinde produsele gata aditivate. Parerea mea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Raspunsuri cat se poate de acide.

Eu va spun din experienta proprie...

Acum 2 ani am avut Golf 2 , mergea k un tractorash si scotea un fum de te speriai.Intr-o zi m-am hotarat sa il vand si un mecanic mi-a recomandat sa imi iau un aditiv pe baza de teflon pt ulei k sa scap de fum.Mi-am cumparat unul extrem de ieftin , am dat 180 de mii pe el. L-am bagat tot si dupa vreo 300km de mers masina nu mai scotea fum negru deloc sau ff putin...rog explicatie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost o explicatie cu ceva timp in urma in AutoMondial si se referea la toate tipurile de aditivi.

Toti aditivii fac bine pe moment,dar in timp produc pagube insemnate.Concred,particulele de teflon sau de ce anume sunt,

se depun in spatiul creat de uzura si pe moment masina merge mai silentios si fara fum.Dar in timp (destul de scurt),produce uzuri mult mai mari.

Am avut o Dacia cu piese frantuzesti,incepuse sa ciupeasca putin ulei si ca sa-i aman segmentarea,am bagat un aditiv (unul scump).

Pe moment a fost super,dar peste cateva luni cand m-am hotarat s-o segmentez,mecanicul mi-a spus ca nu mai are ce segmenta,e varza,trebuie set.

Oare daca acesti aditivi ar fi asa nemaipomeniti,nu i-ar baga toate firmele mari de lubrefianti ?

In finalul articolului respectiv mai scria ca BMV si Mercedes anuleaza garantia masinilor daca gasesc asa ceva in ulei.Cred ca e cel mai relevant. :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In cazul motoarelor aflate in pragul segmentarii desigur ca se pot incerca si diversi aditivi pentru ca nu mai ai ce pierde, dar in cazul unui motor in parametrii ce vreti sa mai corectati?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda, cred ca si dl. nelutu nu prea o sa mai intre pe aici, mi s-a parut cam ciudata treba cu dl ffinternational care stand el si meditand in fata calculatorului i s-a aprins beculetul ca dl nelutu are nevoie de ajutor pe vw forum despre tableta magica, si atunci, dansul, saritor, tzusti isi face repede cont si ne da la toti explicatia

Multumim, but no thanx !!!!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
ffinternational

sunt cateva afirmatii aici care dupa parera mea au fost scrise de catre copii pana in 18 ani care nici nu au carnet de conducere..special persoana care sa legat de numele scris la contact de pe siteul ffinternational (fara suparare)

daca va interesati putin despre cum se dezvolta aceasta afacere, aceasta persoana nu este decat una din sutele de persoane care sau angajat ca distribuitor al acestor produse in romania .. in nici un caz "seful" sau stiu eu ce altceva poate sa treaca cuiva prin minte.. si daca va mai interesati putin o sa aflati ca se organizeaza si conferinte legat de aceste produse unde se pot afla rapsunsurile la intrebarile dvoastra. tot ce se scrie pe ffinternational este traducerea lor de pe siteul oficial... dealtfel ca sa fiti la zii cu noutatile rog a se intra pe siteul oficial www.myffi.biz ( sau www.ciupe.myffi.biz ... domeniu pe care il primesti dupa ce intrii in acest business.. daca te numesti zetea..reed.. am luat nume de pe forum sper nu deranjeaza.. puteti a va alege numele pt acest domeniu ca www.zetea.myffi.biz.. domeniu in care ti se creeaza magazin virtual de unde poti face vanzari oriunde in lume.. fiind distribuite de producator oriunde pe acest pamant iar tu iti primesti comisionul din vanzare pe cardul bancar primit de la producatorul mpg caps) deci pe siteul oficial cu terminatia myffi.biz gasiti multe noutati ... stiri video.. teste interesante ale produsului in timp (de mentionat produsul a fost testat sub diferite forme pt cativa ani, asta inainte de a se scoate mpg caps pe piata) dealtfel rog a se da o cautare pe google pt myffi.biz si veti observa mii de astfel de subdomenii ale persoanelor din intreaga lume care sau angajat in acest business.

deci www.myffi.biz unde gasiti si datele de contact ale producatorului pt nelamuriri.

traducerea lor in romana aici http://www.myffi.biz/romanian/

personal din vanzarile efectuate pana acum pot spune ca aprox 65% din ei au revenit pt a le oferi produsul in continuare, iar restul de 35 procente ori nu au simtit nici un efect, ori nu isi cunosc inca bine masina prin faptul ca nu cunosc indeajuns de bine cum se comporta fara mpg cap , automobilul fiind achizitionat de putin timp.

respecte

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faceti si voi niste teste la un departament specializat (RAR, etc) si dovediti eficacitatea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tot ce se scrie pe ffinternational este traducerea lor de pe siteul oficial... dealtfel ca sa fiti la zii cu noutatile rog a se intra pe siteul oficial www.myffi.biz......

Vezi ca "zi" se refera la 24h :Driver:

Tu intelegi ca nici macar adresa aia de UK de contact, NU ESTE DIN LONDRA ! Este o adresa de Lancashire... Normal ca au scris "Londra" ca suna mai "posh"...Si pe "Ghita" din Ciorogarla, daca il intreb de unde e va spune "din Bucuresti".... :)

Oricum, s-a mai schimbat site-ul de cand am intrat data trecuta pe el. Impreuna cu contact, etc...

Same shit, different toilet.

personal din vanzarile efectuate pana acum pot spune ca aprox 65% din ei au revenit pt a le oferi produsul in continuare, iar restul de 35 procente ori nu au simtit nici un efect, ori nu isi cunosc inca bine masina prin faptul ca nu cunosc indeajuns de bine cum se comporta fara mpg cap , automobilul fiind achizitionat de putin timp.

respecte

Pai asa si eu pot sa iti spun ca 90% din romani sunt tarani nu pentru ca locuiesc "la tara" ci pentru ca audienta la manelele cele mai gretoase este foarte mare...Asa ca mai vinde, ca poti ajunge la 90% :Driver: ...

Pun pariu ca daca ar mai incepe un Caritas in Romania, am mai merge o tura :)..

Uite ce scrie la ei pe site :

"Noi suntem o firma MLM deosebita pentru ca :

[*]Avem cladirea noastra (peste 7.000 m.p.)

[*]Avem computer-serverele noastre

[*]Avem conexiune prin fibra optica la internet

[*]Avem serviciul nostru pentru clienti si operatori vorbitori

Modificat de I_am_Stealth
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!