Jump to content

cum se comporta broasca pe nisip?


tonic
 Share

Postare recomandată

sunt curios cum se comporta broasca pe nisip. cum eu nu am testat-o as vrea sa stiu din experienta voastra....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se comporta excelent, cu conditia sa mergi cu viteza constanta, fara variatii mari de turatie. In rest, e foarte ok, greutatea mica pe rotile din fata o avantajeaza

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Bai cand am fost in Vama, gogosharul meu se ingropa cum iesheam putzin de pe pamant si intram pe nisip si trebuia impins. Unu' cu un mertzan de fitze intrase pe plaja si n-a mai putut sa iasa, si crescusera valurile si ii balaceau mashina la fund, intr-un final l-a scos unu' cu tractoru'.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt curios cum se comporta broasca pe nisip. cum eu nu am testat-o as vrea sa stiu din experienta voastra....

Pai stiu ca se taraste pe nisip si la un moment dat se opreste, sapa o groapa si depune ouale ;) ;) ;) , dupa care se intoarce in apa ;)

P.S. Va rog sa nu mi-o luati in nume de rau, dar nu m-am putut abtine ;) ;) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt curios cum se comporta broasca pe nisip. cum eu nu am testat-o as vrea sa stiu din experienta voastra....

Pai stiu ca se taraste pe nisip si la un moment dat se opreste, sapa o groapa si depune ouale ;) ;) ;) , dupa care se intoarce in apa ;)

P.S. Va rog sa nu mi-o luati in nume de rau, dar nu m-am putut abtine ;) ;) ;)

Pentru informatzii suplimentare vizionatzi Animal Planet si vizitatzi statziunea Marmaris- excursii zilnice cu vaporashul la Dalyan- Turtle Beach. ;) ;) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca lasi o doza maricica de aer din roti ai sanse mai mari de a ramine la suprafata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se comporta excelent, cu conditia sa mergi cu viteza constanta, fara variatii mari de turatie. In rest, e foarte ok, greutatea mica pe rotile din fata o avantajeaza

Se comporta acceptabil pe nisip si zapada atata timp cat nu franezi - odata franate(cat de putzin) rotile fatza, rotile motoare vor patina la nesfarsit.

~Nautilus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Se comporta excelent !parol! mai putin atunci cand nu se comporta si asteapta cuminte sa o dezgropi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!