Jump to content

Accesorii New Leon, Altea, Altea XL, Toledo


vincentsv
 Share

Postare recomandată

Masineta mea a primit azi o instalatie de xenon :rolleyes: ...mai pe seara poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • alteacupra

    37

  • Cristi_fx

    31

  • mirceagsm

    29

  • TIBI_84

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

N-am stiut ca se poate monta ulterior XENON. Poti sa ne spui cat te-a costat si unde ai facut montajul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toata distractia a costat 270e.Aseara am dat o tura diferenta este f mare ,mertia investitia din plin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mi se pare mult, in schimb mi se pare mare diferenta intre pretul tau si pretul stock de xenon (780 CIP ). E adevarat ca mai e si instalatia de spalare faruri, dar ......

PS: nu ne-ai spus la ce service le-ai pus...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cauta la rubrica anunturi ,HID se ocupa de asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oricum nu se compara cu cele din fabrica......iti spun ca am vazut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu imi puneam din fabrica nici daca erau 100e,din cauza lupei care la leon arata foarte urat...cat despre diferenta intradevar sunt mult mai puternice astea montate in far fara lupa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, dar ce te faci cu sistemul de reglare automata a farurilor cu xenon pe inaltime, prezenta doar la cele oem. astea after market sigur vor orbi pe cineva, in anumite momente. si instalatia aia de spalat farurile era super utila, tocmai pentru ca xenonul lumineaza aiurea cand sunt farurile murdare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

plus ca alea oem sunt bi-xenon....

Nu stiu daca asa ti-ai pus si tu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu imi puneam din fabrica nici daca erau 100e,din cauza lupei care la leon arata foarte urat...cat despre diferenta intradevar sunt mult mai puternice astea montate in far fara lupa.

Din cate stiu eu , astea montate in far, doar prin inlocuirea becului cu halogen, nu prea sunt legale in mai multe tari (de exemplu Austria, Franta). Poate tocmai din cauza ca nu au sistemul de spalare si de autoreglare. Mi imi plac la nebunie cum arata cele originale...chestie de gust.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Tocmai am facut rost de un pliant cu accesorii pt noul leon!

Sunt cateva chestii dragute si nu foarte scumpe!!

Acestea sunt de la oglinzi cromate,ornamente pt ceasurile de bord pana la tevi de esapament cu 2 iesiri sau o iesire pe mijloc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

salut

daca vrea cineva sa comande ceva de la Color tuning (autoaccesorii.ro) nu ii recomand.

Am facut o comanda de pleoape de Leon, JeDesign, acum 2 luni si nici azi nu au venit.

In alta ordine de idei....cien ma poate ajuta cu montatul pleoapelor.....atunci cand vor veni..?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am facut comanda de pleaope la pit stop de aproape 2 luni si nici un semn :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

cat costa oglinzile cromate ca n-am pliantu la indemana... pt cine vrea resoftare la tfsi, recomand aspad versiunea 1.4.7 :)

eu ma gandeam ca atunci cand vor aparea niste stopuri tari pt new leon, o sa fie negre pe dinauntru si cu clear glass... poate pt ca al meu e negru :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva o lista completa de accesorii pentru new leon, eventual si cu preturi? Pe site-urile dealer-ilor nostri nu prea gasesti iar pe seat.com nu au preturi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

mi-am cumparat de curand jante oz racing si cauciucuri goodyear. drept urmare le vand pe cele originale (au 2.000 km, aliaj, cauciucuri pirelli all seasons). interested -> catamerlan@yahoo.com. pret bun, asha ca intre noi :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-au venit pleoapele de la Je Design

Poate sa ma ajute cineva sa le pun?...dau o bere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cat te-au costat pleoapele, si prin cine le-ai comandat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!