Jump to content

Seat Tricouri Personalizate


MOTANUL
 Share

Postare recomandată

si eu pe lista didea30 marimea xxl. sper sa fie serioasa treaba ca pana acuma..... eu am golf dar e ok daca apare vwforum. vreau sigur.(provincie)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MOTANUL

    81

  • Cristian

    42

  • VEKAU

    25

  • FiReBuRn

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

am primit o oferta de pret:

Raspund mai tirziu pt ca am cautat mai multe preturi, iar cele mai bune sint urmatoarele:

Pt tricou polo cu broderie fata si serigrafie spate pretul la 50 buc ar fi de 40 ron fara TVA, iar pt tricou normal ar fi de 38 ron.Broderia ar fi de dimensiunea 10x5 cm, si serigrafia pe spate de 20x10 cm.Am cerut preturi pt inscriptionare la 4 culori, deci daca or sa fie la o culoare, pretul ar scadea cu aproximativ 3 ron.Daca te hotarasti, te rog sa ma anunti.Durata de executie ar fi de aproximativ 1 saptamina de la comanda ferma.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Puneti in fata vwforum si nicku' si pe spate sigla mare in functie de masina: Audi/SEAT/Skoda/VW. Parerea mea. Si tricou polo cu broderie ar fi mai rezistent in timp, dar personal nu am preferinte. Doar sa facem. :))

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu putem vota si pe 01.02.2007(joi) pe 04.02.2007 (duminica)

Tre' sa alegem una din zile. (evident ziua in care pot veni cit mai multi).

Rog un moderator sa faca un poll pe tema. (practic e ziua in care votam forma finala si ar fi bine sa fim cit mai multi).

The rest are detailes.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut poll. Hai sa vedem daca forma deja votata cu ceva timp in urma ramane definitiva.

Atunci s-a stabilit ca tricourile sa fie negre, cu maneca scurta, sa aib nick si sigla vwforum.

Eu as adauga si sigla Seat in dreapta fata, deci tricoul va arata asa:

in fata dreapta sigla Seat, maneca dreapta nick, iar pe spate mare, centrat, sigla vwforum.ro, cu scrisul alb.

Supunem forma asta la vot, iar cei care nu sunt de acord cu aceasta forma sunt rugati sa aleaga varianta a treia (Alta forma) si sa precizeze ce forma prefera.

Desi am votat da, eu as prefera tricou galben sau rosu pentru noi, Seat, pentru ca negrul nu-mi spune nimic...

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

23. BogdanS

... cu precizarea ca ar fi o idee buna ca pt fiecare marca a grupului VAG sa facem alta culoare... Ar fi mult mai frumos si mai usor de identificat posesorii de masini la intalniri. Ceva de genul: bleumarin pt VW, rosu pt Seat, verde pt Skoda, negru pt Audi... Ce ziceti ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu as propune in dreapta fata vwforum, maneca dreapta nick-ul iar pe spate centrat marca pe care o reprezinta fiecare

si cum a spus si bogdanS pt fiecare marca a grupului VAG cate o culoare reprezentativa:bleumarin vw ,rosu pt seat, verde pt skoda si negru pt audi

P.S:eu as dori marimea xl

multam

Modificat de p.i.g
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De acord cu idea lui BogdanS :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

galbene au dealerii pe stoc la vanzare :D , oricum nu ma deranjeaza daca sunt si galbene.

rosii cu inscrisuri gri metalizat dau bine :vaidecapulmeu:

post-3433-1170022722_thumb.jpg

post-3433-1170022741_thumb.jpg

post-3433-1170022763_thumb.jpg

post-3433-1170022787_thumb.jpg

Modificat de black_shadow
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pare bine ca propunerea mea gaseste sustinatori... :vaidecapulmeu: Nu credeti ca ar trebui topicul asta pus sus, eventual la discutii generale?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Ma bag si eu la tricou. Imi pare rau ca nu am mai ajuns la intalniri dar am cam avut probleme. Ne vedem joi. :) :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deocamdata topicul ramane aici unde e, pentru ca prima data vom face tricouri cu SEAT, urmand sa le prezentam celorlalti sa vedem daca vor si ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce imi era frica nu am scapat - fiecare vrea altceva, sau altfel dispus, sau alta culoare.

Evident si mie mi-ar placea sa aiba fiecare marca culoarea ei (nici aici nu se ajunge la consens - unii posesori seat vor galben)

Eu as dori pe fata vwforum / la o eventuala poza sa avem toti sigla forumului; pe spate sa fie sigla Seat.

Nickul tot pe fata (daca dai noroc cu un membru vwforum sa ii poti citi nick-nameul); si combinatia cu nick-name-ul pe maneca ma incanta (ar fi mai discreta).

Tre sa recunoasteti ca tricoul negru si vwforum pe albastru arata bine; Daca punem tricoul rosu vwforum pe albastru ar fi .... :D

Mentionez ca forma finala de la discutii generale nu contine sigla (deci vor fi tricouri pt. grupul seat fara seat). Dar prefer un tricou in forma asta decit nimik.

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma bag si eu la unul rosu XL, as dori fara nick pus pe brat :D

imi place cum arata cel rosu cu sigla seat in fata.

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

23. BogdanS

24. Ichebau - XL (Iasi)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hai ca mai rau ne-am incurcat...

iar o luam de la capat cu ce vrea fiecare. in ritmul asta pana la iarna viitoare facem si noi tricouri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

23. BogdanS

24. rin (marimea..."M")...iar ideea lui BogdanS este ok, in schimb cea cu nick-ul...hmm...bleahhhhh

Modificat de 23rin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fac un refresh la lista , domnul 23rin m-a sarit :rolleyes:

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

23. BogdanS

24. Ichebau - XL (Iasi)

25. rin (marimea..."M")...iar ideea lui BogdanS este ok, in schimb cea cu nick-ul...hmm...bleahhhhh

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

23. BogdanS

24. Ichebau - XL (Iasi)

25. rin (marimea..."M")...iar ideea lui BogdanS este ok, in schimb cea cu nick-ul...hmm...bleahhhhh

26. Cosmin22 XXL SEAT

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu zic asa:

Ideea aia cu culorile e foarte buna. Fiecare marca sa aiba culoarea ei: albastru, rosu, verde, negru. Galben desi se potriveste la SEAT rosu e mai bine. Sare in ochi mai bine. Eu zic ca rosu ar fi ok, dar nu conteaza foarte mult.

Forma:

In fata ar trebui sigla vwforum.ro pe piept si imediat dedesubt cu text nu exagerat de mare (mic, subtil, ca un nametag) nick-ul de pe forum. Nu faci reclama la nick-ul tau, doar sa stie lumea cum te cheama cand dai mana cu ei. Mi se pare ok asa. vwforum.ro poate fi mai mare pe piept sa apara frumos intro poza.

Si pe spate mare asa cum a pus black_shadow sigla marcii: VW, SEAT, Skoda, Audi.

Pe maneca nickul nu are mare sens. Plus ca am mai spus, nickul e doar o simpla informatie, nu iti fai reclama. Nuh? Macar sa ne punem numele adevarate si un numar de telefon daca facem reclama. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine vine miine la intilnire - Dati-mi pe PM; Sa nu ma trezesc ca votez singur :P

Deja lucrurile sunt votate - ramine mineca scurta, negru, sigla vw forum, nick (sunt deja 70%). Nu sunt de acord intru-totul dar ma supun majoritatii. (eu as fi vrut si sigla seat - poate in loc de nick)

:rolleyes: Pe lista sunt 24 - dar au votat doar 11; iesiti domnilor la vot :P

(dam mici si bere ca in campaniile electorale de trista amintire :P )

Pe maneca nickul nu are mare sens. Plus ca am mai spus, nickul e doar o simpla informatie, nu iti fai reclama. Nuh? Macar sa ne punem numele adevarate si un numar de telefon daca facem reclama. :P

si eu sunt de acord - dar asa cum am subliniat ma supun majoritatii; consens nu vom avea niciodata. (nici nu ar fi normal).

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu personal cred ca logo-ul forumului merge mult mai bine pe spate pentru ca e mai lung si il poti pune mai bine pe spate unde e mai mult loc. In afara de asta nu mi se pare ok ca scrisul vwforum sa fie cu albastru, pt ca cel putin din poze arata super nasol. Ar arata foarte bine cu alb. In felul asta pe tricou vor fi maxim 2 culori: rosu si alb.

De asemenea si nick-ul poate sa fie scris cu alb.

In alta ordine de idei daca pastram propunerea de culori la tricouri pe marci albastrul ala de la sigla vwforum.ro nu va arata bine pe verdele de la skoda. In schimb pe alb va arata bine pe oricare din celelalte culori: albastru, verde, negru.

Ca sa impacam pe toata lumea putem pune in fata sub sigla Seat si un vwforum.ro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Dana

2. Motanul

3. Clod

4. p.i.q

5. x-ecutor xl

6. black_shadow - M

7. o3_cep - Bucuresti

8. Benzaru

9. Boby-HRZ

10. Barbanero - seat - XXL

11. CristiN - L sau XL

12. Andrei_ibz

13. VEKAU - vw

14. bj - L

15. DRE - XL

16.neophlorys - XL

17. ayk / baia mare

18. Dreleon

19. SSorin

20. mack - vw - L

21. didea30 - vw - XXL

22. thezapper - XL (Timisoara)

23. BogdanS

24. Ichebau - XL (Iasi)

25. rin (marimea..."M")...iar ideea lui BogdanS este ok, in schimb cea cu nick-ul...hmm...bleahhhhh

26. Cosmin22 XXL SEAT

Intr-u totul de acord, negru arata mai a om serios, mai decent.

Datorita faptului ca este prima intalnire Seat la care voi participa, cu scuzele de rigoare, va rog sa mentionati intr-un post mai clar, ora exacta a intalnirii si locul. Am mai fost eu la alte intalniri si nu am gasit pe nimeni, pt. ca nu se dadusera destule explicatii, am crezut ca nu a venit nimeni si am plecat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!