Jump to content

Manual Reparatii ...


Polifem
 Share

Postare recomandată

vreau si eu manualul stanley_b_4you@yahoo.com mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GTI_85

    12

  • eleet

    7

  • GenuVW

    7

  • giovani_VR6

    6

  • 1 month later...
Multumesc Paul.Ma gandeam ca manual de reparatii este legat de filtrul de benzina de aceea am postat aici dar asa este probabil ca nu merge bine mintea mea.O sa incerc sa ma conformez.In ce priveste sfaturile tale sunt foarte utile Multumesc!Ne vedem la un subiect apropiat asa ca o sa mai dureze pana postez ceva(trebuie sa citesc mult forum sa ma familiarizez ca sa pot sa si respect regulile de pe aici dar asta inseamna bun simt din partea mea)

Respect!

yep , un manual pentru TDI va rog (un link ceva :( )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pentru manualul de reparatii Golf III, astept si cand o sa apara unul de utilizare in romana (in germana il am deja ... :) )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

BV BV.....suntetzi tari,decat sa dam atatzia banii pe ele mai bine ne ajutam aici daca tot le avetzi.Multzam celor care si au dat interesul si l au postat p aici.Bafta !!!! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal/sunt nou pe forum si pe net.as avea si eu nevoie de manualul de rep pt golf si vento

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pentru manualul de reparatii Golf III, astept si cand o sa apara unul de utilizare in romana (in germana il am deja ... :icon_thumright: )

mai bine am pune bani sa-l traducem... si eu abia am luat masina si as fi tare curios sa vad ce scrie in manualul de utilizare, pt a-mi face o idee despre cum trebuie sa fie functionarea normala a masinii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai bine am pune bani sa-l traducem... si eu abia am luat masina si as fi tare curios sa vad ce scrie in manualul de utilizare, pt a-mi face o idee despre cum trebuie sa fie functionarea normala a masinii

e buna ideea ... dar nu stiu cat de buna este de pusa in practica.

Daca gaseste cineva un translator bun ... ma ofer sa-l tehnoredactez eu in germana !! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

sa traiesti. sper sa rezolve multe probleme. pe mine m-a ajutat :flower:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

Pt diesel nu are nimeni? Pls...

Il scanez eu...numai sa mi-l dea cineva din Cj sau de pe langa daca-l are pt diesel. Multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am manualul in lb. romana insa pozele lasa de dorit(sunt alb negru xeroxate)

Il am in romana(pozele lasa de dorit)-in rest e ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt un 2.0 tdi cod motor bkd nu are nimeni un manual de reparatii?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi ca ai gresit aria.Aici se discuta doare despre golf3&vento.Incearca la aria cu passat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dragi colegi forumisti, dupa cum am promis a venit timpul ca si voi cei cu Golfuri TDI sa va bucurati de "Manualul de intretinere si reparatii auto de la H.R ETZOLD", eu unul l-am cumparat :blah_: . Dupa multa munca si rabdare am teminat de scanat intregul manual la o calitate foarte buna. De la bun inceput va spun ca primele cateva pagini sunt incadrate cam prost , de vina fiind prinderea foarte proasta a paginilor. Pana la urma l-am desfacut din coperti si am scanat paginile separat.

Momentan am reusit sa fac upload la tot manualul , pentru cei mai lenesi si cu conexiune mai slaba o sa revin cu el pe capitole. Incercati pe cat posibil sa nu comercializati acest produs, totusi sa respectam drepturile de autor. Manualul este in format PDF si are 580Mb.

Download Manual de intretinere si reparatii auto Golf 3/Vento Diesel

[PS] In cazul in care serverul pe care l-am urcat este slab astept propuneri pentru schimbarea acestuia.

Modificat de eleet
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu pot sa il i-au deloc... :blah_:

Apare eroare:"410 - Gone"

Modificat de Amedeo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumim mult Eleet. Ai cate-o bere de la fiecare, sau mai bine motorina...ca si-asa s-a scumpit si aia acuma. :)

Multumim mult Eleet. Site-ul pe care ai uploadat manualul e super...eu il iau cu 1 Mb/s si am un net naspa rau. Ai cate-o bere de la fiecare, sau mai bine motorina...ca si-asa s-a scumpit si aia acuma. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumiri Marius a.k.a. Eleet :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eleet, pentru efortul de care ai dat dovada in scanarea manualului dar si pentru faptul ca il pui GRATIS la dispozitia pasionatilor de golf 3 si nu numai, da-mi voie sa te felicit si sa-ti spun cu mana pe inima ca mai rar intalnesti in Romania oameni ca tine.

Modificat de dorur
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merge!!Excelent lucrat Marius.

Multuminm :) Am sa iti dau 2 sucuri sti tu!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!