Jump to content

Pentru noii membri ai forumului - cititi aici!


MikeRG
 Share

Postare recomandată

Bine ati venit!

Pentru a va ajuta, va invit sa utilizati functia de cautare a acestui forum (optiunea Search din meniul superior al forum-ului). In felul acesta puteti gasi orice discutie anterioara pe subiectul care va intereseaza.

Numai dupa ce cautarea nu a avut rezultatele scontate, puteti posta solicitarea voastra.

Este bine de stiut ca orice mesaj/subiect care se repeta nu face decat sa incarce inutil serverul care gazduieste acest forum, obligandu-ne pe noi, moderatorii, sa procedam la "curatirea" acestora si acordarea de warning-uri celor ce nu observa aceasta regula simpla de tot ...

Multumesc pentru intelegere :scratch:

UPDATE! 01.03.2005

Datorita noului motor soft al forum-ului exista o setare care afiseaza doar posturile mai noi de 30 de zile - ca atare exista multe alte posturi vechi care va pot raspunde intrebarilor voastre - va rog sa nu ne obligati sa blocam posturi, sa dam explicatii de n ori sau warninguri pentru comoditate!!!

Modificat de MikeRG
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Multumesc Domnu" Mike. Sunt noua, dar invat repede treburile. Timp nu prea am! Credeti ca ar fi posibil sa-mi trimiteti cumva pe mail adresa Dvs. de mail? Nu va suparati. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc Domnu" Mike. Sunt noua, dar invat repede treburile. Timp nu prea am! Credeti ca ar fi posibil sa-mi trimiteti cumva pe mail adresa Dvs. de mail? Nu va suparati. Multumesc.

imi puteti scrie pe mail accesand direct optiunea corespunzatoare din profilul meu. iar pe aci nu ne prea domnim ca nu cazul :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
ok

Salut, sunt mai nou pe forum si nu pot posta decat in anumite locuri. Trebuie sa fac ceva sau sa mai astept?Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tre' sa mai astepti fr-un an asa....

bine ai venit!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!