Jump to content

Navi MFD1


premiumfaraplumb
 Share

Postare recomandată

am si eu o intrebare

am pe masina navigatie MFD1 ,la care am conectat interfata multimedia. De ceva vreme , din cand in cand , imi apare pe display in coltul din dreapta sus "Alarm" . In momentul acela se deconecteaza de pe auxiliar si intra pe radio dar la un volum marit.

Ma poate ajuta cineva sa dezactivez "Alarma" daca se poate spune asa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

salut  am un Mfd 1

Stamp:apr 7 1999/ 14:42:23

si am  tv  / video

pot  cumva  sa pun  o   interfata  asa:http://www.tme.eu/ro/details/am-m05-vag12/interfete-cdmp3/audiomaniak/#

sau  cum pot  sa fac  update  sa imi apara AUX ?

am  citit peste  tot  dar nu  scrie  clar  nici unde  cum  pot  face  update

ps : masina  nu  a avut  acest  mfd pe  ea ,el  find  montat  ulterior ,nu  are nici  antena Gps ,

ma ajuta  cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

pentru mfd 1 nu este buna interfata pe care ai afisat-o tu. sunt alte modele. au am pus pe mfd interfata si dvd si merge excelent

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salut!
Eu am versiuni de firmware ale MFD1, le'am pus pe cd, am intrat in meniul de update al navigatiei si nu se intampla nimic. Dau sa inceapa update-ul, dar nu se intampla nimic.
A mai incercat cineva sa faca update la versiune 2002?
Eu am versiune din 1999 si nu am functia de auxiliar si doar ce mi'am achizitionat un cablu aux. si nu pot sa il folosesc...
am asa:
A and B update
Basic C and D update includes tmc update
C and D with DSP
si soft de modificare al logo'ului de startup.
pot sa vi le ofer, dar daca poate cineva sa ma ajute cu un sfat, as fi foarte recunoscator!
Multumesc frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • Ex member a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!