Jump to content

si Masina Mea...G4 Variant!


GabiAB

Postare recomandată

Daca citesc eu bine gandurile, ma gandesc la niste Angel Eyes, niste pleoape, un eleron micut :beerchug:

Link către comentariu

Daca vorbit de Break sigur putem aduyce in discutie 3 modele Audi : Rs2 Rs4 Rs6. Rs4 a fost facut si in varianta berlina. Deci Break in varianta tuning exista.

Si CBR vrei sa spui ca arata rau ??? :hainoroc:

Modificat de ManiacuV6
Link către comentariu

bebee m`a citit!! :blink: nu doresc mare lucru...angeleyes,geamuri fumurii,inele bord cromate,un eleron mititel,pleoape si....poate...nu sunt sigur..si o grila simpla.Am vazut p net prelungiri ale barilor...sau fuste,discrete...hmmm interesante...dar oricum...prima data imi pun muzica...am luat mp3,urmeaza sub&amplif ...de precizat...e masina familiei...dar in tot ce fac ma sfatuiesc cu tatal meu.respectele mele.

Bani sa fie...ca le vom face p toate...

Modificat de Brabus
Link către comentariu

asa ceva as vrea :( eleron ICC-Tuning..cam cat costa????? astept msg

si geamuri gradiant....in trepte..tot mai inchis

pt dricul meu :(

Link către comentariu

daca tot e ziua mea mi`am propus sa`mi fac cadou pleoape si stergatoare noi!!! cu riscul de a fi off`topic :) dati`mi va rog ultimele preturi in domeniu...ms muuuult :P :)

Link către comentariu
  • 10 months later...

poti face draguta masina ta.....lasa-i pe altii ca pe variant nu arata bine...uita-te putin la a mea si ia ceva idei :lol: (tot G4 Variant)

APROPO !!!!! daca ai angeleyes nu iti pune pleoape ca acopera cercurile...am testat eu

Modificat de tdi4life
Link către comentariu

si cine a spus ca e rau sa acopere cercurile. Depinde de gusturi. Sa vezi ce bine da bad boy, cu angel...:icon_thumright:

Link către comentariu

nici nu am fost notificat de topicul meu.scuzati :lol:

momentan masina este la vopsit (barile)

din motive de $ nu am demarat nici un fel de personalizare.

trebuia sa fie ceva "dintro data"! dar acum ce sa fac..ma destainui: -pleoape,amplif+subwoofer,aparatori noroi originale sunt acasa.

-folia(llumar),grila "badgeless" sunt pe drum ;)

Si in curand le voi monta...

angeleyes vroiam cum avea ICE pe golf,dar farurile mele nu permit (valeo) asa ca astept pana la primavara sa vad cum stau cu bugetul sa iau faruri "cu totul"

iar bad boy e un vis,dar cat costa visul oare?:)

revin dupa montari :lol:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

am facut cateva poze...o mica sedinta foto :lol: (inaintea montarii foliei si aparatorilor de noroi)

Atentie!Poze Mari!

5.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

[url="http://s94.photobucket.com/albums/l90/gabi_brabus/?action=view

Link către comentariu

dupa folie...o sa apara si el! ma straduiesc :lol: (pozele ----> pagina anterioara )

Modificat de Brabus
Link către comentariu
  • Administrator

Ooooooooooo ! Masina lu' dom' primar Gabi ....

Masina neagra ... tot masina neagra... :)

Adica ... cu prestanta ... :)

Felicitari pentru folie !

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!