Jump to content

Funcționarea acestui site este susținută de cele 3-4 firme ce afișează bannere între posturi. Ar fi o plăcere pentru noi dacă ar fi adăugat site-ul nostru în lista de excepții ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult susținerea acestei comunități. Promitem și veți vedea că nu avem reclame intruzive și nici deranjante. Mulțumim! :) 

BogMW

Part numbers SKODA

103 postări în acest subiect de discuţie

CristianH

Deci stie cineva codul exact pentru masina mea? Codul se pare ca este 498203 cu 1jo, 1ko 1ho, 6Qo in variante A, B sau fara.Nu stiu care se potriveste si din pacate eu le-am inlocuit in timp pe amandoua si nu mai am unde sa vad codul original.

LE: Deoarece a trecut pe pagina noua repun vin-ul TMBDG41U968842108. SOT 1.9 tdi-alh, 2006 cu pdg. Multumesc

Modificat de CristianH

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
anaioana

Buna ziua!
Ma puteti ajuta cu un Cod pentru pompa servo la o Skoda Fabia 1.4 16v din 2001, numar de identificare TMBND26Y613177459, motor AUB.

Multumesc!

Link către postare
bbv1976

Poate cineva sa-mi spuna codul de la elementele de prindere a capacului de portbagaj la hayon, pnetru masina din semnatura. Este o bucata de sfoara care e legata de capac la un capat si la celalat capat e prinsa de haion, ca atunci cand ridici haionul sa se ridice si capacul. Multumesc anticipat.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.