Jump to content

Curatare, intretinere şi recondiţionare tapiterii textile si piele

Guest andreiasa

Recommended Posts

ionut.fratila99

Salut! Am si o problema din imagine si caut rezolvare, asa am cumparat mașina, avea un sticker pe ea, niste soluții?? Plsss

E pe panoul de la usa  față șofer. Masina din semnătură

IMG_20200902_115411.jpg

Edited by ionut.fratila99
  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Muale

102

• Stelian99

21

• bbogdanmircea

18

• Andrei_72

18

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am revenit cu rezultatul. In doua zile a schimbat tot mirosul din masina solutia recomandata de tine. Merci mult!

Ai omis noul "model" de cola zero cu cinnamon, cica poate sa mareasca profilul cu pana la 10%.

@MariusPDo fi ceva magie in perdele de le foloseste lumea la curatat scaune ? am vazut cateva cazuri de oameni care si-au spalat interiorul cu vanish sau biocarpet si dupa o vreme era nasol.

Posted Images

Salut,

Cred ca cea mai ieftina solutie este o fata de usa. Poti incerca prin dezmembrari sa cauti una.

Zi faina.

problema des intalnita la Octavia 2 / Passat B6

alta fata de usa sau retapitata asta (varianta retapitarii este mai scumpa in cazul de fata)

andrei0241

@cristi511: ce produs ai folosit pentru curatare alcantara?

• 2 weeks later...

Stiti pe cineva care ma poate ajuta cu repararea sezutului, in Bucuresti?

Concret, aripa stanga, din piele, probabil ecologica, s-a desfacut de partea din mijloc a sezutului, din material textil, trebuie cusute la loc cele doua parti.

Nu e o operatiune foarte complicata, dar trebuie dat scaunul jos, desfacuta tapiteria, cusut, apoi pus totul la loc.

salut,la intersectia Calea Rahovei cu T.Vladimirescu sunt doua ateliere dedicate pentru asa ceva,acolo am reparat scaunul sofer  de la golf,inlocuite ambele aripioare.