Jump to content

Cheltuieli la ridicarea masinii


Toma Aurelian
 Share

Postare recomandată

Am ridicat Ibiza acum o saptamana de la Metrotehnica. M-a costat doar benzina, mai avea vreo 5 litrii. Este luata in leasing

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cristian

    5

  • X-Ecutor

    3

  • Toma Aurelian

    3

  • PanzerProblem

    3

am ridicat ibiza de la metrotehnica ieri... m-au costat 207 ron senzorii de parcare (comandati separat), 260 ron rca-ul... atat si nimic mai mult....

ps: benzina, odorizant etc nu le iau in calcul...

Modificat de jericho
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

pe 03 mai vine si masina mea (1,4/85 CP - New Seat Leon)

cei din Cta de la DONA mi-au facut reduceri super dupa ce au comis-o si au dat masina care trebuia sa vina pentru mine pe 10 aprilie

asa ca i-am prins si i-am ars cu numere rosii, covorase, trusa medicala+triunghi ref.+ stingator, comenzi pe vola si 8 incinte acustice toate gratuit :D

nu imi faceau reducerile astea dar am apucat sa dau avans si am mers foarte suparat acolo cand am aflat ce au facut

mi-au spus sa am doar bani de RCA

aprox. 600 RON/ pentru tot anul !? :D

:Driver: soon

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aveai deja comandate comenzile pe volan si boxele nu?

trusa triunghi si stingator veneau oricum cu masina.

pt golful din semnatura rca = 678RON

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Florin&David: Sincer, singura "concesie" pe care ti-au facut-o sunt comenzile pe volan si cele 8 difuzoare (asta daca nu le aveai comandate deja), pentru ca restul oricum sunt gratis. Ma rog depinde si de obrazul dealer-ului pentru ca sunt unii care intradevar iti cer bani pe ele.

Eu am luat masina de la Metrotehnica din Bucuresti si aveam pe masina si covorase (pe care nici macar nu le-am cerut) si trusa si triunghi si stingator ... si numere rosii :) Toate gratis ... cheltuielile mele la ridicarea masinii au fost zero (RCA-ul il aveam facut deja).

Era sa uit: si alarma aveam gratis pe masina :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt. Valentin M:

Comandasem doar computer bord + cruise control, restul au pus ei.......... si trusa era tot in standard.

Pt. BC78ADI:

Super ... la alarma ma gandeam si eu.

Vroiau sa imi ia bani pe covorase si numere rosii dar s-au razgandit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salut.

Eu nu am platit nimic in plus la ridicarea masinii.

Luata de la mecoprod targoviste, initial au vrut sa platesc numerele si inca ceva, dar dupa ce am obiectat ca deja am platit taxa de logistica au renuntat. Am primit in plus fata de ce am platit doar covorase textile, o sticla de sampanie si o cutie cu bomboane.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OT:Esti un caz fericit.Sau, din cauza crizei, nu prea mai iti cer nimic sunt bucurosi ca mai vand si ei ceva :salut:

Modificat de slowdriver
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!