Jump to content

Polo GTI 2006 in Romania


...Roadrunner...
 Share

Postare recomandată

...Roadrunner...

Salut,

In speranta ca vom fi din ce in ce mai multi posesori de Polo GTI, va atasez citeva poze cu micul meu Polo.

In momentul asta am inteles ca sunt doar 2 in Romania.

Dupa primii 900 de km... foarte multumit. Masina face toti banii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ...Roadrunner...

    47

  • RoSonic

    39

  • Zyx

    22

  • sorinxxx

    19

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suuuuper!

Sa-l stapanesti sanatos!

FA un topic la sectiunea "masina mea".este mult mai potrivit si il va privi mai multa lume.

buna alegere! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa faci multi km cu el ! :blink:

Un pret ? ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OMG ! Felicitari ! :blink:

S-o stapanesti sanatos si, mai ales, fara incidente !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...

Multumesc tuturor pentru urari.

@pepe : Pretul a fost unul foarte bun, atit pot sa spun. Oricum va recomand tuturor dealerul Cardinal - foarte profesionist si prompt.

@negoctav : Nu stiu daca are sens un topic de aceeasi natura la "masina mea". Nu urmaresc sa ma laud, doar am incercat sa creez un loc de discutii pentru posesorii de Polo GTI. Un astfel de topic va aparea in scurt timp, odata cu modificarile pe care i le voi face masinutei ;) .

Si ca sa deschid eu topicul :

Prima problema observata o reprezinta unitatea audio MP3 RCD 200. Din punct de vedere acustic , toate bune in afara de partea de radio. Sistemul de acord fin reuseste sa ma scoata din sarite de fiecare data.

Chiar daca postul este memorat, timp de aproximativ 1 minut dupa selectia postului el tot incearca sa acordeze fin acea frecventa, rezultind un concert de fisieli, intreruperi si un sunet infundat si lipsit de claritate.

Chiar daca la inceput am fost placut surprins de calitatea sunetului acest mic bug + probleme la citirea anumitor CD-uri m-au facut sa renunt la el in favoarea sistemului audio pe care l-am pastrat de la masina anterioara. Asadar in maxim o saptamina voi trece la sunetul profi de la Alpine, Infinity si compania :blink:.

Modificat de ...Roadrunner...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, foarte dragut, s-o stapanesti sanatos si fara incidente. Asteptam ceva impresii de la teste de accelerare :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:(

Pai daca e loc de discutii pentru posesorii de Polo 9N3 GTi si voi sunteti doar 2, dintr care celalalt nu e membru vwforum.. ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...

Sincer nu inteleg ce doresti. Toti cei care au dat reply sunt posesori de Polo... Daca nu este GTI... asta e... e o masina noua, la inceput de cariera. Deocamdata sunt doar 2 in Romania. Pe viitor cind o sa fim mai multi ... acest topic sper sa devina mai animat.

Numai bine !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil ca radu88 se referea doar la ce sesizase negoctav de la bun inceput. Puteai sa te lauzi pe sectiunea 'masina mea', aici te asteptam cu probleme. :)

Sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...

Probleme nu am ... deocamdata... si sper ca nici pe viitor.

Singura chestie este cea cu radioul... si zgomotul de pacaneli al coloanei de directie specific polo, dar asta se va rezolva cind voi avea timp, printr-o gresare la service.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

zgomotul de pacaneli al coloanei de directie specific polo, dar asta se va rezolva cind voi avea timp, printr-o gresare la service.

nu inteleg ,ce fel de zgomot?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se pare ca o parte din posesorii de polo se plang de probleme cu scartaitul volanului, probleme pe care noi, restul, nu le intelegem...

ar trebui facut un poll, sa vedem cati dintre noi au probleme cu scartaitul si cati nu.

PS Roadrunner, a fost caterinca treaba cu "locul de discutii pentru posesori GTI"! :D

Joc de cuvinte: sunteti 2 posesori in Romania, dintre care doar tu membru vwforum, deci cu cine sa discuti?

PS2 S-ar putea sa fie si probleme de exprimare la mine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...

OK. Am inteles ce vroiai sa spui. Deh... dimineata la mine, neuronu' adormit.

Sper sa pot veni joi la intilnirea membrilor... vorbim mai multe atunci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu o tura :Driver:

ps. ai abandonat reno forum ? :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai cred ca daca vrem toti cate o tura facem liste de asteptare...:Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...
vreau si eu o tura :Driver:

ps. ai abandonat reno forum ? :angry:

Pai pina acum de ce n-ai zis... ca doar ne-am mai vazut...

Am abandonat forumul reno de ceva ani ... nu corespundeam intelectual :P .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pana la urma vii joi la intalnire? Cu siguranta vei fi vedeta serii! :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...

Vin... 99%...

La ce ora se stringe lumea ?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok, poate ne mai intalnim prin oras. intalnirea este la ora 19 langa sala polivalenta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salve dorule!

Se pare ca nici eu nu corespundeam intelectual pentru......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...Roadrunner...

Oooo... dom' Serban... dar cita onoare !!!

Mii de plecaiuni si de si de bale pe inele ...

Poate treceti si dumneavoastra cu cotet... scuze, cu limuzina pe la intilnire, sa facem schimb de fanioane.

Cocosat de stima,

Duorel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma OFTIC :P :P Puteam si eu sa iau Polo GTI dar am ales pana la urma Ibiza din semnatura...

Data viitoare cu siguranta ma bag la un GTI sau CUPRA, R32 & co. :P

Felicitari posesorilor de astfel de masinute - dai un ban dar stai in fata... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Proaspat intors de la mini drive-test cu Polo GTI..... ma mai duc si dupa-masa.... ma mai asteapta pe langa si cireasa de pe tort - R32 :) . Revin cu impresii

Si inca o poza...

P.S. Are 2.900 km pe bord - masina de drive test - 14,6 consumu inregistrat de BC. I l-am resetat si o sa mai vad deseara cat e ...

Modificat de maxu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!