Jump to content

Funcționarea acestui site este susținută de cele 3-4 firme ce afișează bannere între posturi. Ar fi o plăcere pentru noi dacă ar fi adăugat site-ul nostru în lista de excepții ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult susținerea acestei comunități. Promitem și veți vedea că nu avem reclame intruzive și nici deranjante. Mulțumim! :) 

VEKAU

Odorizante Auto

Odorizante auto  

1.589 voturi

1. 1. Ce odorizante auto folositi?

• Ambipur
      391
    • MyShaldan
      128
    • TurtleWax
      34
    • Wunderbaum
      409
    • Ma Fra
      36
    • Sonax
      35
    • Arexons
      61
    • California Scents
      228
    • Altele (braduti de la benzinarie, imitatie ambipur, etc.)
      373
    • Nu folosesc
      27

1.664 postări în acest subiect de discuţie

deenman

Eu am luat pana la urma CS guma turbo, din Carrefour cu 20 ron daca bine retin. Am tot mers in Auchan dar de fiecare data am uitat sa ma uit dupa CS.

Mirosul este bun, pana acum am folosit exclusiv dark cherry sau cherry in general. Cand deschid portabagajul se simte mirosul exagerat de tare, e placut in sezonul rece, dar in sezonul cald eu nu-l recomand.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan3l

@ AkaManah Salut,

Gasesti in Carrefour , raionul de odorizante de camera .

Modificat de Bogdan3l
  • Upvote 1

Link către postare
MyKe

După 7 luni și 3 “conserve” de Golden State Delight am zis să mai “neutralizez” mirosul, așa că într-o cutiuță am pus boabe de cafea. Eu nu mai simțeam cine știe ce, dar orice/oricine a stat prin mașină ajunsese să miroasă a gumă turbo. Pot să zic că-mi place mai mult acum. :D 

• Upvote 1

Link către postare
Muale

Route66 nu il recomand, nu imi place cum miroase.

cand am racait hartia de test parca era mai ok.

In masina am desfacut conserva de Cherry, imi place mult.

Link către postare
Razvione

Recomand California Scents Concord Cranberry, mirosul este placut si persista destul de mult.

Link către postare
flaviusmaff

Achizitionat azi doua cutiute de California Scents, Verri Berry si Coronado Cherry. Sa vad pe care o pun prima, VB pare mai puternic ca miros si parca o idee mai placut. Mpa bate gandul sa iau un produs de la Chemical Guys, Strip Scent, din filmuletele de pe YT pare interesant. 

AIR_069_16-2.jpg

20171211_134020.jpg

Link către postare
Muale

cele 2 conserve le-am cumparat si eu, cel de cirese mi se pare mai bun.

legat de stripper, nu am folosit dar am cititi de la altii ca nu persista asa mult. nici asta si nici altul de la CG

Modificat de Muale

Link către postare
Catalin87

Eu am luat de la Chemical Guys odorizantul Strawberry Margarita, cel de 473 ml, am dat vreo 70 ron cu tot cu curier, miroase bine, dar nu tine, nu merita pretul platit.

Coronado Cherry de la Califonia Scents este super, miroase bine si persista mult, il folosesc de vreo 2 ani, m-am cam obisnuit cu mirosul dar nu am gasit altceva mai bun.

Am mai incercat bradulet Pina Colada de la Wunderbaum, este ok mirosul dar te ia de cap, nu stiu cum il suporta unii, ti se face rau de la el, l-am aruncat pana la urma, nici macar nu l-am pus la oglinda, l-am pus sub scaun si tot ma lua cu ameteala.

Link către postare
valy2d

Mie imi place foarte mult Pina Colada de la WunderBaum,preferatul meu.

Link către postare
Catalin87

Am gasit o oferta buna la California Scents pe emag, numai 120,19 lei bucata :biggrin:  Daca aveam actiuni la baietii cu odorizante, ma lasam de job acum.

5a2ecbbb318b3_megaoferta.thumb.jpg.8367df01b047a256032944c6cba1c56a.jpg

Link către postare
Muale

Sigur au pus virgula greșit. Merita comandat 1 bucata ca poate au transport gratuit. Și apoi sa ii întreb dacă e prețul ok, înainte sa ridic coletul

Nu... Mai e și transportul de plata 

Link către postare
Catalin87

Nu este gratuit transportul, nici nu stiu ce sa fac, sa dau comanda sa fac o aroganta, sa fiu singurul de pe forum care a dat 140 lei pe un odorizant ? :P O sa apar in Hall of Fame.

PS : are cineva un voucher ? mai taiem din costuri.

Untitled22.thumb.jpg.87358e2f3e73d17ead8bac3b88cf271e.jpg

Link către postare
andrei596
On 14.11.2017 at 1:15 PM, AkaManah said:

Stie cineva unde gasesc  odorizant Ambipur mini clip? Pe net am gasit dar, e 10 lei produsul si 20 transportul. 

https://www.lazada.com.ph/ambi-pur-car-mini-clip-comfort-car-air-freshener-2ml-bundle-of-4-multicolor-11316245.html

Dacă ești din bucurești găsești în DCN in afumati au mai multe arome la casele de marcat.

Link către postare
teozuzu20

Eu am comandat saptamana trecuta de pe Emag, o cutiuta de California Scents, Cinnamon Apple, miroase foarte bine, asa gen "winter is coming" ! :D
Am platit 15 RON si transportul gratis, ca l-am ridicat de la showroom-ul din Ploiesti.

P.S. Am o cutiuta cu Golden Delight, din 2011, pe vremea cand aveau alt design la ambalaj.. si daca mai bag nasul in cutie.. si acum mai miroase!

Modificat de teozuzu20

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.