Jump to content

Intalnire/Eveniment Seat cu Test Drive


Vizitator
 Share

Postare recomandată

organizam si noi o intalnire ceva doar pentru seat?

uite ce fac cei de la vw, vwfest.

eventual invitam si ceva dealeri, cu ceva masini de testdrive.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

;) vin si aici... ca am cu ceeee...domle'!

hai ca va sustin...

Modificat de Bogdan_wrc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si eu ma bag.A zis X-Ecutor ca va mai organiza ...asa ca ar fi timpul ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai atunci sa incepem cu ideile.

eu tare as vrea sa vad si sa conduc un leon si eventual ibiza fr.

sa vedem, poate vorbim cu vreun dealer (nu dau nume).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai si cine se are atat de bine cu vreun dealer care sa fie dispus sa se implice intr-o intalnire de genul acesta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa vedem daca se poate face ceva. deocamdata sunt doar vorbe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O sa le aduc eu aminte de promisiunea facuta in legatura cu un eveniment Seat cu test drive! S-a mai facut si in trecut iar daca ei aveau asta deja in plan cu siguranta se va mai face!

Test drive cu Ibiza FR nu stiu sigur daca se mai poate face! Era una pentru test drive dar cred ca s-a dat; o sa intreb! Cu restul masinilor nu cred ca o sa fie vreo problema!

Ca si data trecuta conditiile pe care trebuie sa le indeplinim noi (pt participare la test drive)sunt:

1. Permis de conducere cu vechime mai mare de un an.

2. Buletin de identitate.

Nu trebuie sa fii neaparat posesor de seat ci doar membru al forumului! Asa ca toata lumea este binevenita.

Revin maine dupa-amiaza cu un raspuns de la seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok, multumim. stiam ca pot conta pe tine B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi pun si eu timpul la dispozitie pentru o astfel de organizare. Si in functie de ce dispun si alte resurse care vor fi necesare.

Daca facem un eveniment Seat am sa incerc sa vorbesc cu un pozar (mai profesionist ca noi) pentru cateva cadre de neuitat.

Mai ales ca avem masini frumoase: trasaturi latine cu sange german :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sustin si eu ideea dar cind?? Daca nu e in weekendul asta urmatoarele sunt in concediu...;

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca o facem in colaborare cu importatorul/dealerul trebuie sa ne suprapunem cu programul lor.

Daca facem o intalnire de Seat propun sa alegem o data de peste o luna sau doua, o locatie (pentru a putea face poze cat mai misto) si sa dam sfoara in tara

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu e cam tarziu peste o luna doua?

Sau asteptam sa vina lumea din concediu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de asta spuneam sa o stabilim cam peste o luna doua pentru a putea sincroniza cat mai multi pentru eveniment.

In orice caz nici septembrie nu mi se pare prea departe, daca facem ceva frumos. Pana atunci avem intalnirile saptamanale vwforum care sa ne tina loc de surogat :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu zic daca tot facem ceva, s-o facem cum trebuie. e bine si peste 2 luni, de ce nu. poate dam anunturi peste tot, nu numai pe vwforum.

oricum, o sa stabilim detaliile la intalnirile saptamanale. de fapt, este una peste jumatate de ora. ne vedem.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma inscriu si eu pt viitoarea intalnire cu test-drive Seat. Am fost la test-drive Leon 2 si a fost bine. S-a lasat si cu ceva meci de basket. X-Ecutor,DRE si FLP stiu despre ce vb :P

Numai bine & daca pot fi de folos cu ceva dati un PM.

Modificat de DemenTZial
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa e DTZ, ultimul test drive a fost super. Am condus aproape toate masinile atunci! :D

Sa revenim, am vorbit la telefon acum si am primit urmatorul raspuns: In toamna se va organiza un eveniment Seat pentru noi si nu numai (noi vom avea o zi a noastra in care nu ne va deranja nimeni) cu drive teste la volanul... noului Leon FR si Altea FR. Trebuie sa avem rabdare sa ajunga si la noi masinile de drive teste si sa se termine perioada concediilor!

Toata lumea de pe forum va fi invitata! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Super ma bag si eu . Se poate o data macr aproximativa ptr ca nu as vrea sa ratez o asemenea intalnire din cauza altor probleme

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai...hai X-cutor-e..baga o data si o locatie ca vad ca oamenii sunt doritori... :251:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sa revenim, am vorbit la telefon acum si am primit urmatorul raspuns: In toamna se va organiza un eveniment Seat pentru noi si nu numai (noi vom avea o zi a noastra in care nu ne va deranja nimeni) cu drive teste la volanul... noului Leon FR si Altea FR. Trebuie sa avem rabdare sa ajunga si la noi masinile de drive teste si sa se termine perioada concediilor!

Toata lumea de pe forum va fi invitata! :blink:

Si eu astept cu nerabdare acest drive test. Trebuie sa vina si masinile pentru asta!

Eu vreau un FR TDI de 170 cp si sunt tare curios cum alearga cu motorul asta. Ar fi pentru prima oara ever un diesel la noi in familie (toata lumea iubeste benzina la mine) :)).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

vin si eu, numai sa hotarati o data sa isi faca toata lumea planurile pentru atunci, sa nu fie luati prin surprindere.foarte buna idee de a ne intalnii in familia seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

leonul fr este deja in rom, am vazut unul la tineretului diesel scria metrotehnica pe el

deci ii asteptam pe baietii de acolo sa ne invite la drive test

numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur este TDI? Ce e drept ca mereu il vad acolo dar nu am oprit sa vad daca e diesel sau benzinar.

Cat despre Test-Drive , asteptam vesti de la X-Ecutor :)

Numai bine !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!