Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

Si eu tot de pe Google. Eram in cautare de masina si nu stiam ce sa aleg si iac'asa am ajuns pe vwforum.

Felicitari moderatorilor si bafta membrilor acestui forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Google sa traiasca, dar mai intai Vwforum! Am ajuns aici dupa primul limp... am sapat dar a meritat.

Si m-am si lamurit cum sta treaba... ( multam fain tuturor !)

Sanatate si numai drumuri bune! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

noroc cu "gogu" , cautam informatii despre cum sa pregatesti masina de iarna si exact ce vroiam am gasit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe google si odata ce l-am gasit, fac ce fac si intru iar. Sunt inscris de 2 saptamani si nici nu am marca de masina care sa faca subiectul acestui forum dar m-a prins...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de la un prieten si asa cum a mai scris cineva, parca creeaza dependenta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un link de pe un site direct la forum, ca de vwforum.ro mai dadusem o data da n-am gasit link-ul spre forum.

da nu pot sa spun decat ca ma bucur foarte tare c-am gasit forumul asta ca mai aflu si io una alta :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am aflat de acest forum de pe restrictionat

mam gandit sa vad ce mai e si asta :vaidecapulmeu:

Sincer - nu ma asteptam la un forum cu mii de utilizatori din toata tara ,si cu discutii utile despre masini,legislatie,soferi :lol: ,etc.

VWforum rulz :P

cat despre reclama la acest site - ar trebui sa avem mai multi stickere in luneta.este cea mai directa cale spre o reclama buna !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intamplator, cautam informatii cu Google despre masina din semnatura dar datorita mutarii intempestive din Constanta la Cluj, se pare ca va trebui sa aman un timp achizitionarea masinii din semnatura si sa ma multumesc pentru un timp cu un seat cordoba 1.9 TDI PD... :RO flag:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la un coleg de munca, are un BMW seria 3 negru si il tot vedeam pe forum la ei, "zic imposibil ca cei care au VW, Octavia, sa nu aiba forum?" si am dat un search pe google "forum vw" ... si acu' sunt si eu proaspat inscris... numai ca acum astept masinaaa! sper ca pana de Craciun sa vina si vom bea de bucurie :RO flag:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SI EU CU GOOGLE.LA CATE VW SANT IN TARA IMPOSIBIL SA NU FIE ORGANIZATI PE NET.CE MA SURPRINS VECHIMEA FORUMULUI SI NR MARE DE MEMBRI.SI BINENTELES PLACUT SURPRINS DE AJUTORUL CARE-L PRIMESTI CAND AI O PROBLEMA.SA TRAIASCA.DESPRE STICKER SI EU SANT INTERESAT.ASA NE PUTEM RECUNOASTE SI PE DRUM.DACA ESTE NEVOIE SI DE O SUMA DE COTIZAT PTR ASTA SANT DE ACORD.IN LOCUL INSEMNELOR PASSAT SAU GOLF SAU...AR MERGE SCRIS CU ACELEASI CARACTERE VWFORUM.OK.SI ALTE PARERI.MS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut...eu stiu de acest site (FORUM) de la un prieten LIVIUXP2000 caruia ii multumesc pt acest lucru (si va multumesc si voua pt tot ce am gasit aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am intrebat de Octavia RS pe un alt forum. Un user de acolo m-a indrumat aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SI EU CU GOOGLE.LA CATE VW SANT IN TARA IMPOSIBIL SA NU FIE ORGANIZATI PE NET.CE MA SURPRINS VECHIMEA FORUMULUI SI NR MARE DE MEMBRI.SI BINENTELES PLACUT SURPRINS DE AJUTORUL CARE-L PRIMESTI CAND AI O PROBLEMA.SA TRAIASCA.DESPRE STICKER SI EU SANT INTERESAT.ASA NE PUTEM RECUNOASTE SI PE DRUM.DACA ESTE NEVOIE SI DE O SUMA DE COTIZAT PTR ASTA SANT DE ACORD.IN LOCUL INSEMNELOR PASSAT SAU GOLF SAU...AR MERGE SCRIS CU ACELEASI CARACTERE VWFORUM.OK.SI ALTE PARERI.MS

incearca data viitoare sa dezactivezi Caps Lock de la tastatura, ca sa fie un post normal.

salut...eu stiu de acest site (FORUM) de la un prieten LIVIUXP2000 caruia ii multumesc pt acest lucru (si va multumesc si voua pt tot ce am gasit aici.

mersi domnule razvan...mersi de reclama :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

mergeam cu golfuletul meu prin oras(pe la unirii) si am vazut pe un polo stiker-ul vwforum si am zis ia sa intru si eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am aflat de forum de la un alt membru vwforum: xxleeus :unsure:

Apropos, vreau si eu sticker. Cum pot sa obtin?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut stiker-ul vwforum lipit pe masina unui prieten. Acum am devenit si eu dependent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de la un coleg de munca.Amandoi cu vw si mai devreme sau mai tarziu cu o problema mai mare sau mai mica pe care marea majoritate a mecanicilor din service-urile noastre dragute nu prea stiu sa le rezolve.

Modificat de genu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveam o problema la masina si am cautat pe google. Traiasca GOOGLE.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Am cautat cu Google articole despre Vw Golf 4 TDI si-am dat peste forum . Deh , intamplare fericita . :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Pentru ca eram nostalgic Skoda (prima masina pe care am mers a fost un S100) si voiam sa-mi cumpar Octavia ,ceea ce am si facut ,am dat search cu Google si am ajuns aici ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am avut logan si am activat pe daciaclub.ro ...logic: vwforum :vaidecapulmeu:

Modificat de msn2
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!