Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

scuze ca postez asa tarziu aici.. da' acu am vazut topicu...

pe mine m-a agatzat.. sau mai bine zis l-am tras pe dreapta pe strada ca mi-au placut angel-eyesurile lui...pe un coleg forumist... G60. Inca o data ii multumesc cu aceasta ocazie. :D

tot d la G60 (Arthur) numai ca el m-a "agatzat" p mine. dc nu stiu.... poate din cauza ca faceam slalom printre masini la unirii....:D . daca vede post asta poate imi da un PM si imi zice dc :lol:

Oricum ii multumesc.

PS . Si mie imi plac angel-eyes urile lui ;) vreau si eu :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am aflat de la oameni din iashi care au facut OBD la Voninea :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

he he, la Iasi am tunat Touareg, Skoda Superb, 2 x Opel Astra si un Land Rover TD4. De la care din ei ?

PS: numele e voinea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

he he, la Iasi am tunat Touareg, Skoda Superb, 2 x Opel Astra si un Land Rover TD4. De la care din ei ?

PS: numele e voinea.

de la ultima astra care ai rezolvat-o .. CDW .. dar in principal ..de la dragos cu superbu (de la C&C tuning , Trado Motors) ... cu alte cuvine din automotorclub , din care fac parte si eu :P

PS si f repede si eu , de asta te intrebase unu dintre baetzi cum merge treaba pe o bora :P

Modificat de Mr.Za!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma dadeam pe net ... si hop google stie de el !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vorbeste lumea.. :D

subscriu, doar ca eu cautam info despre golf 5 :D

am aflat din intimplare tot cautind informatii despre g4 tdi pd eu avind pina acum benzinar ,oricum sint super incintat de acest forum ,ajungem si noi lumea civilizata din urma sa ne organizam ,urmeaza un club al detinatorilor de vw daca nu cumva exista si eu nu stiu oricum an nou fericit si fara probleme tehnice

la giculanu ma refeream...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pe mine m-a invitat un membru senior, m-a gasit pe un alt forum si PM... dar nu mai stiu cine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am aflat de acest forum de pe alte forumuri cu masini. Ce mi se pare cel mai "misto" pe acest forum e ca sunt avantaje pentru membrii. E un forum destul de placut, ordonat si "informat". :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel mai tare forum!!! aflu tot ce vreau sa aflu :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cine cauta, gaseste...

...Dind search dupa ceva la masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor !

cautand pe google informatii despre seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am gasit forumul cand mi-am luat vw polo (prima masina de altfel) si am zis.. daca la Dacia este un forum imens tre sa fie un forum si pt vw ;) so... google.. dupa care am ajuns aici :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna

eu am aflat de la un bun prieten si anume Dl Voinea :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la un coleg de la job.

Si-a luat vara trecuta un VW Golf din .de, si in ianuarie cand m-am intors si eu tot cu un Golf din .de (plecasem dupa un megane 2 :D, mi-a zis de site.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la Fchitu, acum 2 ani la Sala Palatului.

Abia imi luasem golful.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

era ma la bucuresti cu o micutza treaba si am vazut pe o masina stickerul!pot sa zic ca ma bucur ca am reusit sa dau de acest forum!la mai multi! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare, eu sunt un nou posesor de golf si am vrut sa gasesc cat mai multe info pt intretinere/reparatii si dupa un simplu google am ajuns aici, si ma bucur mult ca am gasit acest forum. la mai multe

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la mine a fost pura intamplare.cautam ceva rezolvari pentru masina pe o anumita adresa si tot intamplator "cineva" care avea habar de forum, m-a sfatuit sa caut rezolvarea aici...

si de atunci sunt prezent ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate n-o sa credeti dar eu am intrat direct.....am sarit peste google. am dat direct adresa www.vwforum.ro, m-am gandit ca poate o exista asa ceva...:blink: si uite ca exista..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cautat la un moment dat si pentru ca nu am gasit decat un forum specializat pentru broscute am crezut ca nu exista. Ulterior am gasit pe alt forum o referinta cu adresa cu tot si............here I am.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am aflat de la un prieten care are o firma de tuning, la vremea aia nu aveam masina grupul VAG si nu am tratat cu real interes

acum nu trece zii sa nu arunc o privire :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut o Fabia cu un sticker pe luneta. My luck :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu am primit un mail in care eram invitat la intalnirea de iarna. Din pacate nu mai stiu cine mi l-a trimis si nici nu l-am salvat. In mail binenteles link catre vwforum.ro ... continuare e de prisos :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie mi-a zis Ice_2k, colegul meu de banca din liceu :) , dupa ce si-a luat el Golf, anul trecut. Si cand a aflat ca vreau sa-mi cumpar masina noua, a inceput sa laude VW si facilitatile pe care ti le ofera forumul. Cred ca s-a bucurat mai tare decat mine cand i-am zis ca-mi iau Polo :P. So here I am!

Modificat de psycho
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Am aflat despre acest forum de pe alte site-uri. Prin iunie anul trecut, cautam informatii despre masini, ca nu stiam inca ce vreau. Pina si pe forumul "loganistilor" am ajuns, ceea ce va recomand si voua, ca e instructiv-distractiv! De pe unul dintre forumurile pe care am umblat, am accesat un link si am ajuns aici. Unde am ramas, ca-mi place.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!