Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

De pe internet, cautind cu Google orice informatie pentru MK2.

Imediat cum am luat masina, am dat buzna prin retea dupa orice date / documentatii.

A durat mult din momentul descoperirii acestui forum si pina sa ma hotaresc sa ma si inscriu. Asta pentru ca am dat si peste alte forumuri si ce citisem pe acolo imi taiase elanul.

M-am inscris doar cind m-am lamurit ca ACEST FORUM ESTE ALTCEVA.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Nu stia nimeni sa imi spuna cum se schimba oglinda stanga si am dat o cautare avansata in Google.

3 ore nu am mai iesit de pe site si am decis sa ma inscriu.

Ulterior mi-am rezolvat cel putin 5 probleme cu informatiile aflate aici si cand i-am zis unui mecanic ca ceea ce face nu prea e bine , ala a paralizat! El stia dinainte ca sunt cam subtire la mecanica (motoare).

Chiar ma bucur ca exista asa ceva si la noi.

Cele bune!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ce mi-am luat masina, cautam pe net si prin alte forumuri probleme aparuta la Fabii, diesel si non diesel. Din iantamplare, pe forumul masini.ro, s-a iscat o discutie despre tempomat la Fabia. Din post in post dl stefan_ieu, m-a indrumat si spre acest forum. L-am gasit, m-am inscris si acum chinui eu pe altii. Multumesc inca o data lui stefan_ieu pt sfat. Sper sa facem ceva pentru aceasta comunitate VAG.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am aflat despre el de curind, avind prieteni care au solenza si stiind ca exista forum dacia cautam si eu forum skoda, dar l-am gasit sub vw :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Am aflat de pe forumul masini.ro. Si nu-mi pare rau! :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu o zi inainte sa imi iau golfutzu' am dat un search pe gooooo...ooooogle cu intentia de a afla cat mai multe despre eventualele probleme ale masinii... si iata!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am avut niste batai in bucse, am cautat cu google, iar un topic de pe un forum Dacia m-a trimis aici. Sincer a fost o surpriza placura pt. mine sa gasesc pe un forum, o atmosfera, sa-i zic curata.E super. (offtopic> cum postez fotografii) :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la un amic, care nu parea foarte interesat de site.

In schimb, mie imi place !!! ... :D :D :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la un amic, care nu parea foarte interesat de site.

In schimb, mie imi place !!! ... :D  :D  :D

<{POST_SNAPBACK}>

:D Era membru inscris?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

prima oara aflasem de vwforum de pe www.4tuning.ro . Si am intrat sa caut ceva si nu am gasit. Dupa care m-am prins ca nu gasisem topicul pe care il cautam deoarece nu eram logat si nu apar toate sectiunile. Si la recomandarea lui Jeff mi-am facut cont.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pe google am aflat si nu imi pare rau... e foarte interesant si captivant. Face cinste careva ca laud eu aici sau nu? Just kidding... e beton vwforum si daca nu exista trebuia neaparat infiintat. bafta in continuare B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Imi cautam o masinutza si am inceput cu masini.ro... Dupa care, din una in alta... VWforum :(

E o initiativa laudabila si oamenii generosi care se ocupa de mentinerea acestui site merita tot respectul. Felicitari!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am aflat de la un prieten si un membru al acestui forum B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Zorro Classic

Eu l-am ajutat pe BogMW sa-si lipeasca stickerul pe masina.

Mult timp v-am urmarit fara sa ma inscriu (pieton, deh...). Acu' e momentu sa ma bag in zeama...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cautam informatii despre G4 ca aveam unul in vizor (si am gasit stive:) ) ..si asa am ajuns pe aci...oportunitatea cu respectivul G4 s-a dus si asa am ramas pe aci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am "impiedicat" de vwforum.ro pe internet si am ramas prin zona.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de pe google si imi pare foarte-foarte-foarte bine. in fiecare zi citesc ce scrie nou!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

am vazut vwforum in luneta la un passat...stiti continuarea :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am vazut o Jetta 1 (parca) cu sticker. Am dat de site, asteptind sa arate la fel ca Jetta aia. :D

A fost o surpriza placuta, si chiar mai placuta dupa ce am mai citit de prin el.

My favourite: Andi TDI. Multumesc anonim.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cautam documentatie de golf cu goole

felicitari pt forum :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, ordinea ar fi asa: discutat cu un prieten, vazut sticker discret la ender pe lateral dreapta spate, vazut forum :) studiez... studiez...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vazut sticker, internet, dar partea convingatoare a fost vizita la D-l Voinea. Se trece la "recomandat de un prieten" ? :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Cautat informatii - ca viitor posesor de Seat - intrebat stanga dreapta..

Am dat asa peste un fan Seat, membru forum, care m-a convins sa citesc tot ce-i pe aici.

Si asa am facut. Acum, am deja masina si am inceput si sa postez.

Faceti treaba buna aici, tineti-o tot asa!

:lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!