Jump to content

Cum ati aflat despre vwForum


alexrosiu
 Share

Cum ati aflat despre vwForum  

1.331 voturi

  1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

    • Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      97
    • Cautand cu Google
      907
    • De la un prieten
      287
    • Link pe alt site
      134


Postare recomandată

cautam sa cumpar un vw, si m-am gandit ca pe forumul vw o sa gasesc masina ideala :blah_:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Eu am aflat cautand un drum bun, o ruta, fara sa prind autostrada Bucuresti/Pitesti, spre Baile Herculane. Vreau sa calatoresc, sa ma plimb frumos cu masina de la Ploiesti la Baile Herculane, sa fac popasuri etc. Am gasit un link de pe alt site spre acest forum si cum sunt singurul sofer dintr/o familie numoeroasa, m/au atras discutiile despre o masina pe care mi/am dorit/o mereu.

APROPOS, stie cineva care e cel mai placut drum de la Ploiesti la Baile Herculane? ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tocmai ce mi-au fost furate jantele..si m-am gandit sa pun pe forumuri ..poate poate..

In data de 2 iulie 2011 pe la vreo 3:30....4...mi-au fost furate jantele...Model :borbet bs 9j pe 16 ..Sunt din mures...de pe pandurilor..vis a vis de roua(non-stop)..apropae de scoala 18...daca are cineva ceva informatii s-au intre timp..poate vor sa le vand..a-si aprecia daca m-ati contacta...Au reusit sa fure doar 3....niste ratati de oameni....Nu am avut la ele nici prezoane antifurt..nici alarma...mi-am invat lectia..dar totusi in fata blocului..la bec..mare tupeu au putut avea...Va multumesc!

e6p6foszmoh04emo8nud_thumb.jpg

nrcqln26cmc533pnl1ak_thumb.jpg

lh99ifj0jx73szgs4s6_thumb.jpg

yzo6stulfwslcspi2azw_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

stiam de vwforum de cand mergeam cu opel :D

am vazut pe un golf tunat sticker-ul

Modificat de zav3005
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

am aflat de la prieteni :icon_thumright: si sunt placut surprins de acest forum :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cautand mai multe probleme tehnice pentru masina mea am descoperit ca aici imi gasesc raspunsul :lol: :icon_thumright: . Deci in concluzie am dat de mai multe ori prin simplul search utilizat prin Google . :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De la prieteni si + orice cautare google cu probleme ale masinilor te duce aici :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

cautand pa google incercand sa pun anunturi cu afacerea mea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Esti bine venit.

Da' regulamentul vwForum ai vazut ce zice?

21. Postarea anunturilor in aria rezervata acestora este o facilitate oferita membrilor pentru a se ajuta intre ei si nu constituie un scop al acestui forum. De aceea vor fi descurajate orice tentative de acest gen, iar depistarea unor membri a caror inscriere pe forum a avut acest scop (postarea de anunturi) poate duce la stergerea/ban-area contului/IP-ului respectiv.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un sticker pentru masina cu cine trebuie sa vb? ms astept un raspuns

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Evident Google cautand noi optiuni de adaugare a anunturilor afacerii mele, dar se pare ca aici mai am de munca pana ajung la asta. E ok insa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intr-o zi, cautam niste piese pentru masina persoanala si un prieten mi-a spus de vwforum

Imi place ca pot gasi aici multe informatii, iar cu nou interfata e chiar super !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

am cautat un manual de reparatie pt b4-ul meu :Driver: si am dat peste vw forum...

Modificat de alexph
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Pe google, imi cautam viitoarea masina si am urmarit bursa, initial . Cred ca merita sa va promovati forumul prin google adwords :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut pe toti! ... sunt inscris pe acest site din 2005 ... desii nu am fost o persoana f activa al acestui forum am avut grija sa citesc cam tot ce ma interesa... acum cand sunt in cautare de anumite informatii si piese pt masina nu pot posta deoarece politica site`ului nu imi da voie ... mai ales la rubrica cumparari unde am nevoie sa postez un anunt. intrebarea mea e, ce trebuie sa fac pt a putea posta 100% pe intreg forumul? multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

de pe google si stikerele lipite pe lunetele masinilor, am invatat multe lucruri despre masini de cind urmaresc acest forum, si cunosc o gramada de persoane care nu sunt activi pe acest forum dar stiu de el!

Modificat de VW 1200
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Am aflat de la un prieten

Modificat de tutelea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fiind un iubitor de masini in general e imposibil sa nu stiu de vwforum vizitati blogul meu si spunetiva parerea...http://www.universulauto.wordpress.com :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Search pe google, orice problema ai un simplu search te aduce aici...nota 10

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

cautand pe google diverse probleme,modificari la masina,asa am dat de vwforum si sunt foarte multumit ca am dat ce acest forum :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!