Jump to content

Service-uri in Timisoara


manud
 Share

Postare recomandată

Recomand Quality solution de pe ion ionescu de la brad nr.29 timisoara

softuri originale cu licente , foarte bun baiatul!

 

 

 

Modificat de lupo_bv
eliminare quote postare anterioară
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

Salut! Poate sa-mi recomande cineva un mecanic auto priceput la sisteme 4x4, mentenanta Haldex, diferentiale, directie-suspensie, pt un Tiguan, in Timisoara sau Arad. Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Salutare. Un service bun prin Tm pentru un passat B6, parte mecanica constatare si parte electronica, probleme cu un senzor DPF G450 posibil cablaj intrerupt ? Va multumesc ! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti pot recomanda un electrician bun , Andrei Baluse la intrarea in Mosnita Noua pe dreapta vis-a-vis de canal.

 

Cauta-l pe fb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Buna,

 

Am o problema la un Passat b6 2.0 TDI CBBB. La relanti, motorul a început sa smuceasca, asa in socuri. Am VagCom, m-am uitat si nu e nici o eroare. Stiti sa imi recomandati un service in Timisoara unde sa aiba pe cineva capabil sa ii dea de cap? Sau si daca stiti o persoana care se pricepe sa interpreteze loguri pe vag com si sa diagnosticheze problema, in Timisoara, mi-ar fi de mare folos.

 

De obicei cand aveam probleme mai serioase, mergeam la Pitstop si Petre, mecanicul de pe diagnoza de acolo le cam dadea de cap. Am sunat azi la PitStop si au spus ca nu mai au om pe diagnoza si nu ma pot ajuta, deci Petre nu mai lucreaza la ei. M-ar ajuta si daca aveti un contact de-al lui sau daca stiti la ce service s-o fi mutat.

 

Mersi fain!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut.

Dacă nu i-ai dat de cap, recomand service Belavi, în zona Baba Dochia, în spatele blocului D6. Foarte ok domnul Nicu de acolo. La ultimele 4 mașini ale mele nu a fost problema sa nu o rezolve. Bafta! 

 

 

 

 

 

 

Modificat de lupo_bv
Eliminare quote postare anterioara
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Avem self service in Timisoara, adica sa iti repari singur masina?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!