Jump to content

Service-uri Tg.Mures


Gaius Baltar
 Share

Postare recomandată

Cat e pretul pe element vopsit acolo?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Buna.

 

am si eu 2 zgarieturi sub far si 2 pe bara din spate (din seria carucioare si pentru ca hipermarket)

 

Stiti o tinichigerie buna? am vazut ca unii zic de Resac sau asa cv...stiti un pret orientativ? sau recomandati in alta parte? (nu ma trimiteti in cluj sau stiu eu unde pt 3 zgarieturi)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salutare, puteţi să mă orientaţi spre un service sau un mecanic care să-mi schimbe duzele la injectoare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salutare,

puteti sa-mi recomandati un meseriasi bun (sau service) care stie sa instaleze bord computer si tempomat

pe un Passat 2002 TDI - am inteles ca trebuie montat alt cluster(ceasuri) cu BC si ca sunt mai multe modele

de cluster si inainte de achizitionare trebuie stiut care este compatibil cu masina - ma intereseaza un meseriasi

care a mai facut aceasta operatie cu succes.

Multumesc!

Modificat de Velowolf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna, pentru cei interesati ,de cutii automate, si nu numai va invit la targul Workshop Autotehnica Targu MuresSambata 18 Octombrie 2014, mai multe detalii in poza.

 

http://postimg.org/image/l9vpvuow3/

Modificat de Lucian_cva
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut


-cam nou in domeniu am un golf 4 1.9 tdi din aprilie caut un meseriasi bun care in general e axat pe vw am citit in topic de unul in Corunca Gherendi sau Boros din Bardesti si mai e Misi din Sancrai daca are cineva o experienta placuta sau e multumit de serviciile sau daca puteti sa imi recomandati pe unul dintre ei as fi recunoscator.Va Multumesc !!


Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

salut

 

as vrea sa montez senzori de parcare care sa fie legati la display-ul masinii. navigatia este cea din fotografia atasata.

are cineva denumiri si coduri ca sa pot cauta materialele de care este nevoie?

stiti/ recomandati pe cineva care o poate vedea sau poate sa faca lucrarea in tg-mures?

 

multumesc

post-49978-0-21794000-1427039660_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

@misu_flo daca e inca valabil incearca la BCZ pe Calea Sighisoarei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

salut,cunoaste cineva vrun service in Reghin sau Tg.Mures (fara iesirea spre cluj/sighisoara - e prea departe) ? 

mi-ar prinde bine o adresa/site/nr. telefon

 

 

ps. daca se poate cu preturi decente si sa ofere si facturi/chitante

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Reghin recomand Dr. Auto. Au si site. Ia legatura cu Calin, are nr. de telefon trecut pe site-ul lor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Stie cineva un service bun pt Audi in Targu-Mures sau Reghin ? Cei de la Ingrcop nu se baga pe Audi , Autotop-ul s-a desfintat iar la Aliat au niste preturi ca in 5-6 ani te costa serviceul mai mult decat masina . ( partea mecanica plus CB-soft ) O tinichigerie ok in afara de Mera din Reghin si reprezentante in Mures ( ceva mai profesional - baieti meseriasi  cu aparate  OK )?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Stie cineva un electrician/electronist bun in Targu Mures? In afara de dl Munteanu de pe Voiniceni...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...
Adrian Calugar

Salut,

Vad ca e cam vechi topicul, insa am si eu o intrebare: stie cineva ceva de service-ul de la iesire din Livezeni pe dreapta? Parca Levi il cheama pe tip, pare destul de priceput si vreau sa-mi bag masina intr-o revizie completa (distributie, ambreiaj, discuri de frana, ulei).

Merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Buna ziua, am o rugaminte, sunt in cautarea unei masini (VW Passat B6 sau Audi A4 B6, motorizare 2.0 TDI) si am gasit cate ceva pe la parcurile auto (sau samsari, ce or fi) din Targu Mures, problema e ca eu sunt cam pe dinafara si nu as vrea sa imi iau o teapa. este cineva priceput care ma poate ajuta la fata locului cu verificarea masinii, adica un tester si o verificare generala a masinii? bineinteles, contra cost. sau un service de incredere la care sa pot face o evaluare in vederea cumpararii? multumesc anticipat pentru raspunsuri.

masina at fi asta: https://www.autovit.ro/anunt/audi-a4-ID7Glbl9.html#contact_form  ceva pareri? la telefon mi-a spus ca e motorul BPW cu in singur ax, mi-a trimis si VIN: wauzzz8e88a110654

Modificat de rzvwien
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Offtopic 

"Motor cu un singur ax cu came - fara probleme"

Axa cu came e una din marile probleme la BPW 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare,
Recent mi-a fost lovita masina stationata in parcare. Persoana in cauza are asigurarea la City Insurance. Asiguratorul mi-a dat o lista cu 5 service-uri din Tg. Mures,

1. Panservice - str. toamnei 13
2. Pronatura - str. depozitelor
3. All car service - str. muresului
4. Metronom service - str. poarta 6 azomures
5. Autocenter Development - corunca - refuza reparatii pt. k city insurance are datorii mari la ei.

Puteti sa-mi recomadati un service de "doamne ajuta" din astea 5 - orice sfat e bine venit.

Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Va salut.Am probleme la un injector la BMP ul meu.Stiti vreun service bun in Targu Mures ?

Am gasit pe net sc agritech pe libertatii 147 care repara injectoare.

Service auto bun ar fi Gerom.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Imi puteti recomanda va rog pe cineva bun la motoarele de t4 2.5 in mures?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!