Jump to content

Vanzari Seat


Teodoreanu
 Share

Postare recomandată

image.thumb.png.ff8810ebc2e8bd8e03825ac1807f1ccb.png

 Vanzarile Seat pe luna iunie Tarraco vanzari bune raportat la ce vinde marca Seat . Daca ne raportam la concurenta Tarraco are vanzari minuscule , asta este explicatia pentru care inca nu m-am intersectat cu un Tarraco pe drum . La concurenta ma refer la Skoda Kodiaq care si in conditiile in care a trecut prin facelift a vandut 76 de bucati . Restul Renault Koleos 6 bucati . Peugeot 5008 16 bucati , Nisan x trial 8 bucati , Kia Sorento 4 bucati , Honda CR-v 23 de bucati

Modificat de Teodoreanu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

image.thumb.png.16d9e0988a5a4753c0db93a9be9b4b05.png

 

 

 

Vanzari SEAT iulie aproape similare cu cele din iunie 

Modificat de Teodoreanu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Vanzari catastrofale in septembrie

 

 

 

 

image.thumb.png.23f957890b09e5afa6c4d8a3bc81f490.png

 

 

 

 

 

 

 

La fel si in octombrie

 

 

 

 

image.thumb.png.afe29c18ca2cdb4e2c72dbb43fe17424.png

Modificat de Teodoreanu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Statistica pe luna decembrie Seat sta foarte prost la vanzari 50 de masini din toata gama ? La acelas nivel aproape cu vanzarile Ssangyong care au 45 de masini vandute

Skoda 627 de bucati WV 551 bucati si Audi 150 de bucati

 

 

image.thumb.png.81b70849f39c72ae2876a7aa5b05e1db.png

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Luna Ianuarie DEZASTRU TOTAL Doar Mitsubishi a vandut in luna ianiarie mai prost ca SEAT 22 de masini

 

 

 

image.thumb.png.816a69272d99cbde8c5de51a056efaf1.png

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred că ar vinde, dar nu au ce 😀

 

De ce apar ca poziții distincte ATECA și SEAT ATECA?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu care este motivul pentru care Seat Ateca apare de 2 ori . Acuma este criza la toti dar chiar si asa Skoda Kodiaq masina similara a fost vanduta in peste 70 de bucati

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am trecut sâmbătă pe la PBN și am intrat și la SEAT (au o clădire diferită de cea SKODA și VW). Domnul care era de serviciu mi-a zis că nu mai primesc decât comenzi pentru CUPRA Formentor. Nimic pentru SEAT 🤷‍♂️

 

Au expus un Born, dar nici acest model nu se poate comanda, nici măcar lista de prețuri nu poate fi comunicată 🤦‍♂️

 

În aceste condiții, înmatriculările SEAT (mașini noi) vor fi asimptotic spre zero în următoarele luni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Seat ramane si in februarie un brand exclusivist Tarraco doar 2 bucati pana si Porsche , Lexus au vandut mai bine . Cupra vanzari 10 bucati . Concluzie  nu exista cerere sau nu sunt masini disponibile . Repet nu inteleg de ce multa lume se arunca pe Skoda Kodiaq (117 bucati vandute in februarie). Fara suparare pentru posesorii de Kodiaq dar eu nu vad superior Kodiaq-ul la nici un capitol fata de Tarraco . Nu mai pun in discutie faptul ca un Kodiaq similar dotat , motorizare costa cu 2-3 mii de euro minim mai mult . Eu am recomandat la toata lumea Tarraco multa masina, dotari foarte bune materiale in media gamei . In familie am mai comandat un Tarraco .

 

 

 

 

 

image.thumb.png.3bafc20adfb02941702da6afc43f65b9.png

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Cristian changed the title to Vanzari Seat
  • 1 month later...

Ceva mai bine in Martie dar slab fata de Skoda care au vandut peste 800 de masini din care 160 de Kodiaq

 

 

image.thumb.png.ec640afed10cfadac9640d56af7f3b67.png

 

Modificat de Teodoreanu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

@Teodoreanu Cum stăm în aprilie? 😀

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Seat in nota obisnuita la vanzari pe aprilie Tiguan 77 Kodiaq 130 Peugeot 5008 23 bucati

Seat este o marca exclusivista a vandut in aprilie mai putin si decat Porsche 😀

 

 

 

image.thumb.png.9003bdbd87eddab9acffc15d7d7bde93.png

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!