Jump to content

Montare scaune Touran in Caddy, este posibil?


MarioB21
 Share

Postare recomandată

Va salut! Am un Caddy din 2007 si as vrea sa montez doar scaunele fata de la un Touran tot din aceeasi generatie din mai multe motive..

 

In primul rand scaunul de la masina mea, cel de la sofer, este rupt pe lateral, m-ar costa in jur de 150-200 lei sa-l retapitez.

 

In al 2-lea rand, incalzirea din scaun nu mai functioneaza, din nou, ar costa intre 250-400 lei reparatia

 

Si nu in ultimul rand, scaunele de Touran sunt mult mai confortabile.

 

Intrebarea mea ar fi: Totul este Plug&Play sau mai sunt necesare si alte adaptari la mufe, suportul de prindere al scaunului s.a.m.d ? Am gasit 2 scaune de Touran cu incalzire, in stare foarte buna si cu aceeasi culoare ca interiorul meu la 300 lei..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se potrivesc. Mai sunt situatii in care difera mufa airbag....se folosesc cele de pe scaunele tale, daca este cazul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!