Jump to content

Black beauty - 2017 B8 wagon TSI


Mihai.Nechifor

Postare recomandată

Mihai.Nechifor

Dupa 6 ani cu b5.5 si 6 cu b6 am sarit o treapta si am trecut la b8 ... desigur tot break.

Masina a fost livrata neamtului in martie 2017 si a ajuns la mine de vreo luna la 154.000 km, in stare foarte buna, cu mici ciupituri de pietre si o zgarietura pe bara spate, dar fara elemente revopsite.

Ca dotari, neagra are led high, Aid, jante Verona 19" interior alcantara cu memorii si masaj, discovery pro, dcc, acc, lane, front, side, rear assist, ambientale pe usi ... si cam atat. 

Va primi curand retrofit la PLA 3, camera reverse, invertor de arteon si pe viitor hayon electric, keyless entry si poate mib 2.5 de 8.5".

Aaa si cel important motorul e un 2.0 TSI de 220 cai 😁

20210609_201427.jpg

20210610_150225.jpg

IMG_20210427_085115.jpg

Link către comentariu

Faina jucaria :)

Pret?

Consum? :lol:

Cum se simt jantele pe 19 cu DCC? Eu am jante pe 17 si sincer, chiar si pe Comfort mi se pare putin cam dura suspensia :) 

Link către comentariu
Mihai.Nechifor

17.500€ a fost, am uitat sa scriu. Consum de la 8 in sus depinde de talpa. Coonfortul e ok. Pe b6 aveam eibach si 17 si era mai rigida

Modificat de Mihai.Nechifor
Quote inutil
Link către comentariu

Sa o stapamesti sa sanatos! Sa te poarte ca gandul si ca vantul! 
 

Aaaa… Si mult spor la retrofituri! 💪

Modificat de rotitza
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!