Jump to content

Golf Mk3 - Cd changer


Bamsel
 Share

Postare recomandată

Salutare, 

Din pacate internetul nu ma ajuta in a gasi informatii concrete despre cd changer-ul pentru golf mk3 95 (cabrio), asa ca apelez la voi cei cu experienta mai multa despre masinile astea mai vechi.

 

Am un golf mk3 cabrio din 95 si vreau sa ii aduc aerul original in materie de muzica. I-am cumparat un radio casette player gamma 4 cu control pt cd changer si ca sa nu ma apuc acum sa fac din nou casete , as vrea sa ii montez un cd changer. Am gasit doar aceasta informatie, codul pentru cd changer-ul panasonic este 1H0035111. Aceste cd changers vad ca au 2 mufe rca audio si una rotunda. Mai stiu ca firele care se leaga in unitatea audio se termina intr-o mufa rosie dreptunghiulara cu 10 pini de tipul mama. 

 

Intrebari:

 

Exista si alte cd-changers care se potrivesc pe acest player ?

cel pe care l-am gasit este cel corect si se potriveste pe unitatea pe care o am?

are cineva de vanzare un asemenea cd changer sau cablaraia din portbagaj la player ?

 

Multumesc mult pentru ca cititi asta, si pentru ca va luati din timp sa imi raspundeti.

zi frumoasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am avut pe masina cd-changerul original, confirm codul afisat. Erau cam problematice, dadeau erori in citirea CD-urilor. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!