Jump to content

Achizitie auto buget 28.000 euro


mishu999
 Share

Postare recomandată

Toyota Camry 2.5 HSD are cutie de viteze CVT. Testeaza inainte sa dai banii pe asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@yeeeeman

ce treaba are 320d cu 1.4 tsi, cand eu ti-am expus o relicva a tehnologiei aka Skoda Rapid echipata cu un motor la fel de relicva (1.4 tdi e acelasi din 2000 la care au pus injectie cr, ba chiar pe fostul a2 simteam 1.2 cu un raspuns mai bun) fata de o masina o masina care este cam top-ul tehnologiei in electrice (sau ma rog la rex, hibride).. comparatia nu are loc nici in cele mai negre vise (Elon Musk a comaprat i3 ca si tehnologie peste Boeing ! ), dar se pare ca la tine se poate.. Macar daca ai compara 320d cu cu 2.0tdi pe a3/golf. Sunt fan vag, dar ca si inginer vad si realitatile. Nu mai zic, ca in RO PBN adopta o politca totala anticlient. Sa iti spun ca la prima reclamatie la BMW AG in sub o zi am fost sunat de la AB Bavaria pentru rezolvarea amiabila a situatiei? La PBN a trebuit sa ne judecam pentru asa ceva.

Modificat de ili2k2
quota issue, tag issue
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

plot twist: cheltuie banii pe altceva si mergi cu transportul public 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@johnydriver a specificat ca masina e destinata navetei, naveta nu o faci cu transportul public.

Acum 2 Ani eram in situatia ta si am ales masina veche de 2 Ani cu 20k km, 5 Ani Garantie la putin peste jumatate din pretul uneia noi. 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noutati privind achizitia?

Daca nu, merge inchis topicul.

Modificat de halamadrid
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca a zis ca face achizitia in 2-3 zile, poate se mai gandeste omul... poate mai apar idei, optiuni, "reconfigurari de traseu" :) 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De gandit, s-au mai gandit altii.

 

Ma rog, daca subiectul prezinta interes, sa ramana deschis discutiilor, ziceam ca pentru initiator au prezentat interes discutiile fix 2 zile. Lipsa de respect pentru membri.

 

Modificat de halamadrid
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!