Jump to content

Sfaturi achizitie

Cristian

Recommended Posts

Felicitari! Sunt curios ce termen de livrare ai primit.

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Cristian

12

• drign

11

• Teodoreanu

11

• cristi511

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am fost weekendul trecut la Porsche, am vrut sa vad un FR cum arată dar nu aveau expus. Am făcut o configurație pentru 2.0 tsi 245cp și a ieșit ce se vede în poză, probabil mai merge negociat puțin...

@TeodoreanuImi cer scuze ,insa Tarraco este in aceasi clasa cu Tiguan Allspace si Kodiaq. D.p.m.d.v ar trebui la pret+ echipari (mai ales la TD) sa compari Ateca cu Tiguan & Karoq.

Pe surse am aflat ca Seat va închide producția pentru Tarraco in octombrie 2022. Succesul comercial nu a fost cel scontat. Din nefericire nu va apărea un facelift. 

Posted Images

44 minutes ago, Cristian said:

Felicitari! Sunt curios ce termen de livrare ai primit.

12 saptamani 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   2 members

• sebip
    • cristi511
  • Create New...

Important Information

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri

Ne cerem scuze că intervenim dar credem că folosiți un plugin de ad-block. 

Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere ce sunt afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult sustinerea acestei comunitati. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante. Multumim! :)

PS: daca aveti probleme cu situl chiar si dupa ce a fost dezactivat adblocker incercati sa intrati din alt browser si discutati cu noi pe topicul Updete forum din aria acesta https://vwforum.ro/forum/20-anunturi-administrative-observatii-si-sugestii/
Exista si alte extensii (gen VPN) sau antivirus ce filtreaza traficul si pot bloca cookies. Verificati si pe acestea daca le aveti setate corect pentru vwforum.ro . Multumim

Accept