Jump to content

Carlig remocare [Passat CC]


Cosmin858
 Share

Postare recomandată

Salut! Am un Passat CC din anul 2010, pe care l-am achizitonat cu acest cui oribil, care mai si cauzeaza daune si mai mari in caz de impact... image.thumb.png.838cde571444af6421179b0635529e00.png

As vrea ca zilele acestea sa il demontez, dar am observat ca, cuiul vine in loc de armatura de la bara. Daca elimin cuiul, practic raman fara armatura la bara, deoarece armatura "stock" a masinii, nu o am. ( Un exemplu la ce ma refer: )

Intrebarea este in felul urmator: Pot prinde bara fara armatura ? Exista vreun risc daca merg fara armatura pana cand o sa-mi vina si armatura ?  

Am gasit o armatura, si as vrea sa stiu daca ar fi compatibila si mai ales daca ar avea suruburi de prindere in pachet.

https://www.bestautovest.ro/armatura-bara-spate-vw-passat-b6-3c-sedan-01-2005-07-2010-passat-cc-357-06-2008-02-2012-3c5807305.html?fee=27 -fep=113705&gclid=CjwKCAiAoOz-BRBdEiwAyuvA61BF_cDi93Dg0o3uOTr6Eg-csLkdg2c7mDJYCb6mg4GX--pRj1VcAhoCZdQQAvD_BwE

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Edy_77 changed the title to Carlig remocare [Passat CC]
  • 2 weeks later...

Pana la urma am cumparat o armatura pentru bara, si am rezolvat problema.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!