Jump to content

Al meu Polonic.

Dec3BaL

Recommended Posts

Salutare! Sunt nou aici, dar "proaspat" (de aproape 2 luni) de acest Polonic. Bestiuta mea are motor de 1.6, 8v, 75cp, scaune sport si volan sport de fabrica (nu le-am facut poze...). 

Ma gandesc sa nu ramana stock, deocamdata cel putin. Am inceput cu o "mica" finala sport de inox cu sunet placut si mici puscaturi pe frana de motor de la 4500 ture in jos. Pe viitor ma gandesc la niste jante de aliaj si o suspensie mai rigida deoarece mi se pare cam instabila (poate si din cauza rotilor mici pe 13).

1894813166_Capture4.JPG.907243eeb019e88c29f743367a4be8d7.JPG1657924256_Capture3.thumb.JPG.227d124f88071d5c35b7efed1a48d427.JPG1491727830_Capture2.thumb.JPG.0b64d642747499137b0976bfa06be81a.JPGCapture.thumb.JPG.b2e40506eacbb5486b325e5941ea232e.JPG

Edited by Dec3BaL

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri

Ne cerem scuze că intervenim dar credem că folosiți un plugin de ad-block. 

Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere ce sunt afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block. Ne-ar ajuta foarte mult sustinerea acestei comunitati. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante. Multumim! :)

PS: daca aveti probleme cu situl chiar si dupa ce a fost dezactivat adblocker incercati sa intrati din alt browser si discutati cu noi pe topicul Updete forum din aria acesta https://vwforum.ro/forum/20-anunturi-administrative-observatii-si-sugestii/
Exista si alte extensii (gen VPN) sau antivirus ce filtreaza traficul si pot bloca cookies. Verificati si pe acestea daca le aveti setate corect pentru vwforum.ro . Multumim

Accept