Jump to content

Audi TT RS Coupe (8J3) 2.5 TFSI


Victor Lala

Postare recomandată

Big Like! Arata super si se vede ca este intretinuta. Probabil fiecare drum cu aceasta "jucarie" este o placere :) 

 

Ai si poze cu jantele MTM? Sau nu le-ai montat inca? Poate ne vedem la o intalnire duminica ?

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos! Masina arata foarte bine si chiar are ft putini km pt anii ei. Sunt curios de motivul pt care ai ales MTM in materie de stage 1. Succes!

Link către comentariu

Superba masina, asta da upgrade adevarat. Asteptam cat mai multe poze si detalii cu aceasta masina mai rara pe la noi.

Link către comentariu

Bine ai revenit @Victor Lala! Superb pocket rocket si stiu sigur ca a intrat pe maini bune! :wub: Sa te poarte sanatos si numai cu zambete multi kilometri de acum incolo! :Driver:

 

Prin infoliere, te referi la folie transparenta de protectie sau vrei sa-i schimbi culoarea? :D

 

Clar Follow la topic pentru o asemenea raritate! 

Link către comentariu

@sNaKeyy Multumesc. Avem si poza cu cele MTM :D

@Zamoldac Multumesc! :)

@keddy_net Multumesc! Da tocmai in ideea aceasta am luat-o deoarece avea putini km. MTM am ales deoarece este aprobat/partener VAG si obtin si garantie motor si cutie 2 ani deci orice se intampla sunt acoperit :) iar ca si performante sunt ce trebuie ;).

@catalinmiti Multumesc! Promit sa postez cand mai intervin schimbari :))

@bgd_b92 Multumesc! Da si eu ma jucam cu ea in NFS si Forza pana am luat-o :))

@acidone77 Multumesc! :)

@lambda_dryver Multumesc! Da am grija de ea ca de copilu meu ❤️. Da inca ma gandesc daca sa o infoliez toata sau doar fata. Deocamdata e infoliata pe bara fata, capota si plafon si mi-a zis ca au ceva vechime pe masina si incepe sa se zbarceasca lipiciul pe capota. Acum ramane de vazut ce si cum dar sigur plafonul tot negru il voi face ?

 

IMG_1184.jpeg

IMG_1181.thumb.jpeg.08c9b6edccda3ef7039e8ea708745d38.jpeg

Link către comentariu

Misto. Ne-ai făcut apa in gura la toti astia cu 2.0Tsi ?

Modificat de cartman11
Link către comentariu

superba jucaria si foarte fun de condus asa ceva, am avut ocazia sa ma joc cu una si mi-a placut enorm, e foarte tare masinuta! Motorul e demential si ca potential si ca sound si ca tot...Sa te bucuri de ea cat mai mult! :)

Modificat de mik15
Link către comentariu

Salutare, sa o stapanesti sanatos si fara probleme!

Nu mi se pare ca jantele MTM o pun in evidenta cum trebuie dar bineinteles, este vorba de gustul fiecaruia. 

Spor la tot ce vrei sa ii faci pe viitor!

Link către comentariu

Foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos!

Chiar era nevoie si de un TT-Rs pe forum, motorul asta e un unicorn pentru mine, dar intr-o zi il voi avea. Pana si culoarea este ce trebuie...ce sa zic, sunt invidios ?

Link către comentariu

@cartman11 Multumesc! Si 2.0 e bun ?

@mik15 Dada se aude frumos mai ales ca am si evacuarea optionala sport :)) 

@CristiALF Bine ne-am regasit cu noi forte :) Multumesc, sper sa strang cat mai putini km cu ea. Sa o tin cat mai "noua" :))

@quze Mersi! Da sunt de accord ca arata mai bine cu cele Rotor dar mie imi place ca arata asa mai tanculet cu astea MTM ?

@ShadoWzZ Ma mai gandesc atunci daca deja se strange lumea :))

@cogdao Multumesc! Da si la mine este masina de vis. Am zis macar o data in viata sa imi cumpar o masina sport cat sunt tanar. Dupa vine familia si e mai greu :(

@skodamen Decoleaza, decoleaza mai ales in launch control nu te ridici din scaun :)) acum astept sa vad si stage 1 ce o sa ofere dar gata cu launch-urile ;)

 

 

 

Link către comentariu
  • 1 month later...
Gheorghe Andrei

Frumoasa jucarie! :) daca ai ocazia, incearca sa masori si un 0-100, 100-200 cu dragy before / after (sa vezi diferentele concrete dupa soft) (evident, intr-un spatiu unde e legal sa masori 100-200)

Link către comentariu

Se pare ca nu am noroc astazi :(  domnul de la MTM a iesit pozitiv... asa ca raman cu banii dati si mai astept putin pana se va putea :))

Ieri am plecat la Constanta si am ramas socat de consum. Doar un sfert de rezervor Bucuresti - Constanta (15-20 litri) :o

Modificat de Victor Lala
Link către comentariu

Depinde de care sfert e vorba, daca erai pe ultimul sfert de rezervor, te intelegem, trebuia sa nu rămâi in pană. Dar fără poze, degeaba... :)

Link către comentariu

Imi plac motorul si masina, dar jantele mtm nu se potrivesc, le poți pune liniștit pe olx sau pe altă mașină. ;)

Dar as fi parcat mașina în garaj până dau ghioceii, e păcat de ea.

 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!