Jump to content

Magazin panouri tinichigerie


Golfer
 Share

Postare recomandată

A venit si vremea sa ne ocupam de tinichigerie la Golf-ul MK2 - la ITP ne-au spus ca ar trebui reparate capetele de praguri spate, un suport de cric si pedalierul fata.

Din cunostintele voastre stiti daca exista vreun magazin unde se pot gasi componentele astea in special pedalierul?

De asemenea ne-ar ajuta foarte mult si daca stiti un tinichigiu bun in Bucuresti care lucreaza bine si accesibil - n-am vrea sa dam 2000 Euro pe manopera decat daca reusim sa inscriem masina ca vehicul istoric.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vad ca pe autokarma apar panourile, nu stiu daca le au.

Cand am reconditionat o jetta am gasit praguri, aripi spate+contraaripi. Podeaua pe stg fata din UK ca a fost mai ieftin, pe dreapta reparata cu tabla. Era un topic pe passat forum dar vad ca nu mai e accesibil.

 

20170424_185034.jpg

20170501_172027.jpg

20170701_220557.jpg

20170921_183724.jpg

Modificat de davidut5
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da,se mai gasesc elemente de caroserie.
Pedalierul fata iti vine din 2 bucati stanga si dreapta,atentie la preguri sunt diferite de 2 sau 4 usi.

e1a22cas-960.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gabi, unde ai gasit panourile/pragurile din imagine?

Multumesc frumos!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!