Jump to content

B200CRL


sabinx

Postare recomandată

Arata foarte bine cu plafon negru
 

De curiozitate se demonteaza greu plafonul?

As vrea sa il cobor la mine ca sa dau jos barele de la portbagaj sa le vopsesc

 

Multumesc

Link către comentariu
  • 1 month later...

Salut. NU am facut eu "lucrarea" ci un prieten. I-am lasat masina cateva ore si cand m-am intors BUM - schimbare :))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Salutare. Pentru ca nu am putut sta degeaba m-am distrat putin inlocuind plansa de bord - este plansa nr 3 - NOUA cu difuzor central, grile ventilatie cu negru lucios OEM si am adaugat  un mic subwoofer in roata de rezerva.

 

work in progress...

IMG_20220918_124554.jpg

Modificat de sabinx
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salut, felicitari pentru munca depusa pana acum 😁👍 am aceeasi pasiune ca si tine legata de retrofit, mult succes in continuare

O mica intrebare totusi, daca ai TJA, RTA BSD, ACC si asa mai departe, nu faci retrofit si la PLA 3.0 ?

Link către comentariu

1 sg data mi.am facut pe Audi A3...am zis ca a doua oara nu mai fac. Am utilizat PLA de 2 ori si at de proba...practic am pierdut timpul facand retrofitul...nu e vb de bani...uneori timpul e mult mai important.

Link către comentariu

da, ai dreptate aici, si daca iti merge RTA si BSD fara PLA 3.0, atunci e perfect 

 

credeam ca au legatura intre ele

Link către comentariu
  • 6 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!