Jump to content

MDC Auto (service infiintat anul acesta)


motorus
 Share

Postare recomandată

Nu cunosc ..dar recomand ;).. :D

Persoana de contact : George Cretu (Supercalificat omul ...si destept :P )

tel :0723644687

Spuneti ca vi l-am recomandat eu , Motorus.. daca vreti ..

Cei care au fost pot plasa impresii !!.. (am inteles ca au fost cativa ..)

La o adica va duc eu :D ) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Automotive Electronics

:P ciudat pasajul"nu cunosc dar recomand:....... :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cam cate topic-uri putem face daca exista in bucuresti cam 5000 de serviceuri acreditate RAR ?

E o reclama mascata a domnului george cretu?

Eu credeam ca aici este vb de srviceurile unde a fost cel putin un membru al forumului si ne da o impresie + sau - .

p.s. cat despre george cretu ..... nu se poate exprima in cuvinte "dibacia " dumnealui.

Am uitat un amanunt important : george cretu pe cand lucra la PBN ne cam tracta cu sictir din pozitia dumnealui de om supercalificat si acum e prieten cu toti posesorii de VAG ?!

probabil ca acum piesele care se fura de pe masini la PBN se vand la MDC?

Modificat de valiauto
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

electricu" & valiauto: Observatiile voastre sunt pertinente...

Acest topic va fi mutat in aria "Prestari servicii" deoarece, deocamdata, nu avem impresii despre acest service de la vreunul din membrii vwforum.ro.

In momentul in care se vor inregistra pareri ale membrilor forumului despre acest service, topicul va reveni in aria "Service-uri".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:P ciudat pasajul"nu cunosc dar recomand:....... :D

ca un spirit de gluma...sunt fineturi pe care numai unii le sesiseaza .. e ca diferenta dintre "stiu" si "ma pricep"...

ca sa detaliez : nu am reparat nimic la acest service ( nici n-as fi avut ce) dar relatia de amicitie cu omul de acolo ma face sa recomand .. daca vor fi oameni nemultumiti de serviciile de acolo ii rog sa posteze si sa precizeze in ce constau nemultumirile ..Eu personal am incredere in acel om de aceea il recomand ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot ceea ce apare aici are rolul de ANUNT!

Prin aceasta vreau sa descurajez orice inceput de "flame" pe aceste teme. Daca se continua si aici, conflictele incepute pe alte arii, voi fi nevoit sa dau warning !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

Cer scuze moderatorilor pt elan .... dar cateodata e greu sa nu arzi si sa-i arzi .. scuze inca o data!

de bun gust ar fi sa lasati dreptul la replica ...

Modificat de motorus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai exista drept la replica, dar replica trebuie sa se refere la MDC Auto, nu la alte service-uri. Acesta este subiectul topic-ului, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Avand in vedere "intepaturile" dintre cei doi, ii rog pe motorus si valiauto sa nu mai posteze pe acest topic. Deloc.

Multumesc pentru intelegere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

valiauto & motorus: Este ultima avertizare verbala pe care o primiti!

Urmatorul atac personal sau jignire care va apare pe acest topic din partea dvs. va fi sanctionat, conform regulamentului VWFORUM.RO, cu warning si suspendare de 5 zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fara a ma amesteca in disputa celor 2 colegi de forum, o sa imi spun parerea despre George Cretu. Eu l-am cunoscut si am discutat destul de mult cu el si intr-adevar mi s-a parut foarte "in tema"sau, asa cum spune domnul motorus "supercalificat". La service inca nu am fost, pt ca pana acum nu m-am dus la nici un service si oricum avand masina in garantie trebuie sa ma duc doar la service acreditat seat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spuneti ca vi l-am recomandat eu , Motorus.. daca vreti ..

Cei care au fost pot plasa impresii !!.. (am inteles ca au fost cativa ..)

Eu am fost si sunt multumit :o ; Dar nici nu am avut probleme grave sau grele. O reparatie la caseta de directie - pierdea lichid si s-a rezolvat - si o sa mai merg la revizie. (iar o operatiune de "rutina" sa-i zicem asa.)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spune-ne ce ai avut la caseta si cum s-a reparat... Si tinand cont ca ai mai multe masini in semnatura .. la care din ele?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spune-ne ce ai avut la caseta si cum s-a reparat... Si tinand cont ca ai mai multe masini in semnatura .. la care din ele?

A fost vorba in final de un o-ring crapat (daca ti in mod deosebit pun si poze - dar nu stiu care este relevanta); O sa zici ca este ceva super-simplu -dar pe unde am intrebat (inclusiv la reprezentanta au vrut sa schimbe caseta cu totul sau au zis ca nu se poate repara); E mai mult vorba ca a acceptat sa incerce, s-a dovedit ceva simplu si s-a rezolvat super-bine. :banghead:

Vrei sa-ti spun si revizia la ce masina din semnatura o fac? (sunt constient ca nu au relevanta).

Nu stiu de ce pe topicul asta miroase a ars (prea multe orgolii incinse)

Modificat de MOTANUL
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Foarte bine ca s-a rezolvat. Intrebam ca eu am avut caseta practic reconditionata si stiu ce chinuri inseamna asta si cum te refuza toti si iti ofera solutii "ieftine" de te golesc de bani.

Partea cu orgoliile nu inteleg, presupun ca nu ma vizeaza... :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu te vizeaza pe tine :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu de ce vorbesti - kit de reconditionare; La mine a fost si mai simplu respectiv reparatia s-a facut cu caseta pe pozitie; ~20 de min. a durat tot.

:winter: Oricum a "disparut" post-ul vizat asa ca problema este deja rezolvata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!