Jump to content

Audi RS6 C8


wowelement

Postare recomandată

On 4/4/2020 at 6:23 PM, cristi511 said:

Vad pe acolo un C7... Poti face o comparatie?

 

Acel RS6 C7 este and lui ndy_rs6 (check it out on instagram). E o masina frumoasa, tunata "putin" :) 

Acelasi raspuns si pentru @acidone77 care am vazut ca a intrebat si el.

@wowelement asa cum ti-am spus si dincolo, spectaculoasa masina si imi pare tare rau ca nu te poti bucura de ea in perioada asta, asa cum nici unul nu putem :( Dar astept cu nerabdare poze noi de pe drum si eventual niste filmulete cu reprize si ce vrei tu :P 

Multi km fara incidente si multe bucurii la volanul acestui dream car. Imi place ca esti fan inrait Audi :D 

Link către comentariu

Wow ce nebunie de masina, e si visul meu, candva...

sa o conduci cu placere si sa ti aduca multe zambete pe fata

Link către comentariu

Poate ne intalnim la un semafor prin Cluj cand se termina blocajul asta

Se pot sa te intreb si eu ca in bancul ala celebru : e buna de ceva masina asta ? am vazut ca nu prea isi ia lumea ... :))

Link către comentariu

@tavitara?sa treaca nebunia si ne intalnim la toate semafoarele cu drag.si eu incerc sa aflu daca i buna?,stiu doar ca i scumpa,cred ca de asta nu prea isi cump lumea

Link către comentariu

Dar poti pune si tu o  poza care nu e editata sau care sa nu apara pe un canal de insta? o poza reala sa zic asa

Link către comentariu
20 hours ago, robi_zet said:

Dar poti pune si tu o  poza care nu e editata sau care sa nu apara pe un canal de insta? o poza reala sa zic asa

Primul post. Primele poze. Sunt si editate cateva, dar sunt si poze care n-au fost editate (cel putin asa percep eu). Dar la asa masina, nu vad de ce nu ai edita putin pozele .. arata bine oricum.

Link către comentariu

Haideti sa depasim momentul poze, va rog! Fiecare isi pune ce poze vrea, unde vrea si cum vrea asa ca haideti sa ne rezumam la supercar-ul asta in "haine" de oaie.

Va multumesc!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

@wowelement De ieri ai "concurenta "in Cluj ?...a fost livrat un avion din asta la reprezentanta, aceeasi culoare cu a ta...

Dupa ce trece nebunia asta poate am noroc si o sa pot sa-ti admir si sa si aud masina prin Cluj ?

Modificat de DDoc
Link către comentariu

@DDocesti sigur ca era aceeasi culoare cea de la autoworld?intreb pt ca eu am vazut o chiar ieri

905EF557-9BB9-4A57-8926-C718E1007CDC.jpeg

Link către comentariu

Ai dreptate. Asta-i ceva negru standard. Greseala mea. Mi-a zis Mihai de livrarea asta, dar cu restrictiile de circulatie nu am putut sa ajung sa o admir.

Link către comentariu

In cazul in care se vor intalni cele doua masini in trafic, nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi in sufletul celui cu RS6 negru "standard" .  Ce cruda e viata.. :))

 

Evident e o gluma, ambele masini sunt OZN uri. Te rog sa mai pui poze, editate sau nu, nici nu mai conteaza.

Link către comentariu

Cu drag as pune poze de toate felurile dar am pus tot ce aveam?.sapt viitoare sper sa revin cu noutati,imi ies si numerele de inamtriculare,am ceva drone pregatite de poze si filmari,sa vedem ce iese?

Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Salutari!dupa o luna de absenta revin in forta,pandemia mi a oferit destul de mult timp sa pregatesc masina pt vara cum se cuvine.pe scurt a primit PPF de cea mai inalta calitate,protectie ceramica opti-coat pro+,soft motor(758 cp si 1029 nm) si astept cu nerabdare in zilele urmaroare sa montez evacauarea “capristo”...mai departe las pozele sa vorbeasca.enjoy

78F4BDC1-1AE7-4FC7-BB1F-B4A952BDD039.jpeg

7FE3A4E0-02C8-4227-B554-1A84F4BE95DC.jpeg

ADCF3A13-B031-41BB-B78F-CB16CB519C23.jpeg

12EB56F8-723A-4EA5-8BF2-A67CB2FF2516.jpeg

Link către comentariu

Jesus christ 750 cp 1000nm .. si evacuarea aia stiu sigur ca va fi un deliciu :)) 

Astept pe insta niste videos cu accelerarea (aici nu avem voie).

Link către comentariu

Deci stai sa vad daca inteleg bine...ti ai luat o masina de 600cp si 800nm, nu ai mers cu ea decat vreo 2500 km (drumul din De) si ai decis ca e cazul pentru un soft...

Asta e miscare de posesor de 2.0 tdi...

Edit: Sper ca se intelege ca glumesc.

masina asta e intr-un mare fel. ;)

 

Link către comentariu

Bun , in cateva saptamani plec si eu spre Cluj , daca observ un OZN e clar despre cine e vorba 

Link către comentariu

Cine sunt cei de la LVB, nu am auzit de ei... :)

Direct la Stage 2? ?

Oricum, e din alta liga acest RS6... ?

Link către comentariu

@acidone77o persoana de la lvb care locuieste in cluj.in mare sa zic,la lvb lucreaza o parte din oamenii care sunt in spatele tuturor softurilor,adevaratele creiere as spune.

@bubu182nici eu nu mai am rabdare cu capristo?.va fi cu siguranta exact ceea ce ii lipseste masinii.sper sa ti pot trimite video sapt viitoare?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!