Jump to content

Audi RS6 C8


wowelement

Postare recomandată

The ultimate dadmobile. S-o alergi sanatos si sa impartasesti cat mai multe experiente!

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de senzatiile oferite ! 

Link către comentariu

Superba! Sa te bucuri de ea, dupa ce trece ....holera....?

Link către comentariu

Felicitari ! Arata demential ? Drumuri bune fara incidente !  

Link către comentariu

De vreo luna de zile ma tot uit la review-uri cu masina asta. It's my dream car!

Sa te poarte sanatos si sa te bucuri de toate senzatiile pe care le ofera!

Modificat de CristiM
Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos!

Nu te zgarci cu poze, cu descrieri, cu comparatii cu...orice. Vad pe acolo un C7... Poti face o comparatie?

 

Link către comentariu

Felicitari pentru masina, ar fi interesant sa ne povestesti cum ai ales aceasta masina, plusuri, minusuri, si eventual comparatii cu rivalele

Link către comentariu

@cristi511Cum am spus si in prima postare nu m am bucurat foarte mult de ea.aveam ceva vacante prin europa in care puteam profita,dar cum s au anulat toate raman cu impresia celor 1500km parcursi.este un “dream car”fara doar si poate,senzationala din absolut toate punctele de vedere.din punctul meu de vedere nu poate fi facuta o comparatie cu c7 oricat mi as dori.am condus destul de mult si rs6 c7 dar nu...nimic nu au in comun incepand de la design pana la cele mai mici aspecte.

@catalinmitisunt fan inrait audi,nu am comparat masina asta cu celelalte marci(nici nu cred ca merita?),iar quattro cred ca o face fara egal.cum am ales o?mi am dorit una noua comandata de la reprezentanta dar mi a fost dat termen de livrare 10-11 luni si bineinteles ca m am orientat catre mobile.cu exceptia masajului din scaune masina in cauza este exact cea configurata de mine initial

Modificat de wowelement
Link către comentariu

Wow... felicitari!  :) RS6 C7 din poza a fost/e al tau?

Modificat de acidone77
Link către comentariu

Demențiala! ??? Un dream car in deed! 

Ce sa zic îmi vând și eu seat-ul, apoi mai strâng vreo 120k EUR și îmi cumpăr și eu! În vreo 20 de ani! 

Felicitări! Sa te plimbe fără probleme! 

Ai o mașină la care mulți dintre noi doar visam! 

Link către comentariu

Video nu stiu cum pot incarca aici,poate ma ajuta vreun admin.am pe contul de instagram dar nu stiu daca mi este permis sa pun link.multumesc

Modificat de wowelement
Link către comentariu

Daca prezinta reprize si viteze ilegale mai bine nu. :)

Avem un Regulament general valabil chiar daca e clar ca nu ti-ai luat RS6 sa mergi in 4cyl mode cu el.

Multumim pentru intelegere.

Link către comentariu

As vrea eu sa am filmulete de genul??...sunt doar filmulete cu masina in carantina si nimic mai mult

 

Link către comentariu

E jale.. ce sa mai :)) 

Cum am zis si dincolo, s-o stapanesti sanatos, e crima, e ce trebuie minim 10 ani de acum incolo.

Link către comentariu

nu se vede ce ai pus pe instagram. nu toti avem cont acolo.

Link către comentariu

Ce ar mai fi de spus...ai rupt forumul si instagram-ul cu jucaria asta. ?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!