Jump to content

Schimbat bec proiector ceata la Polo 6C


Decenaeus
 Share

Postare recomandată

Stie cineva cum se poate schimba becul proiector de pe bara fata la un Polo 6C? Pe net nu am gasit tutoriale decat pt 6R dar la mine bara fata e diferita. Tind sa cred ca trebuie scos elementul de trim din bara pentru a expune proiectorul, la fel ca la 6R. Ar fi bine de stiut daca am nevoie de o scula speciala inainte sa ma apuc sa trag de plastice si sa rup ceva. Mandria mea masculina ma impiedica sa merg in service pentru a schimba un bec, dar masinile astea noi sunt asa de inaccesibile ca-ti trebuie un masterat in bioinginerie mecanica si sangele a trei virgine pentru a-ti servisa masina. Bara e ca in poza.

VW_Polo_1.2_TSI_BlueMotion_Technology_Comfortline_(V,_Facelift)_–_Frontansicht,_17._Juni_2014,_Düsseldorf.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!