Jump to content

Pune o intrebare-Primeste un raspuns/Discutii generale Touareg 7L


ovydik
 Share

Postare recomandată

Va salut!

Deschid acest topic pentru a putea discuta lejer despre Touareg 7L si a nu mai deschide topic-uri pentru orice intrebare si in acelasi timp sa centralizam putin informatia.

Asa ca, incep eu:

- Cum ati rezolvat problema cu cojitul butoanelor? Am inlocuit deja un set :)

-Modulul din usi ce controleaza si oglinzile este cel lipit de motorasul geamurilor?

-Ma poate ajuta cineva cu un cod pentru farurile cu cornering? Eu am doar Bixenon cu autoleveling, ma bate gandul la un retrofit sa am si cornering , la mine e vorba de Touareg T1.

 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

TOPICUL SE ÎNCHIDE iar @ovydik primește avertisment pentru nerespectarea regulamentului:

"Este strict interzisă deschiderea unui topic nou în care sunt tratate două sau mai multe probleme. Fiecare problemă va fi tratată separat într-un topic nou sau, dacă s-a mai discutat deja, în topicul dedicat respectivei probleme."

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Andrei_72 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!