Jump to content

Golf R 2020 Tornado Red


moguai

Postare recomandată

Numai probleme din astea s avem 😂
Nu vreau mai mare, compact e ok.

Inca n am vazut noul RS3, doar niste filmulete camuflat. Dar interiorul la A45 ma rupe efectiv…nush daca RS3 ul va fi peste. L am vazut live, test drive cu varianta A35, m a fascinat. Motorul si exteriorul da, mare plus pt RS3. Greu…

Modificat de moguai
Link către comentariu

Sooooo, cine vrea un golf r 7.5? Am dat avansul pt a45s astazi..

 

Link către comentariu

O alegere buna, fara nicio umbra de indoiala. Insa 2,5 de pe RS3 poate depasi 600cp cu "mici" modificari :)

Ce sa mai zic, tu stii cel mai bine.Distractie placuta si spor la vanzare!

Modificat de razvancc
Link către comentariu

Eh, nu e doar de “pawa” am vrut mai multe intr un pachet. Altfel mergea un s4/5 b8.5 si faceam nebunii cu el.

Link către comentariu
6 hours ago, moguai said:

Sooooo, cine vrea un golf r 7.5? 

Mulți vor, depinde cât ceri. Ai pus prețul pe undeva?

Link către comentariu

Inca nu e postat pt ca il mai folosesc putin, pana cand ajunge comanda.

acum nah daca e cineva de pe aici care chiar vrea acum masina, discutam.

Link către comentariu

Iti dai seama ca toți o sa aștepte sa fii înghesuit.  :))

Link către comentariu

schimbi cu b6+diferenta?? :))

 

/joke

 

succes la vanzare si multi km cu urmatoarea!

Link către comentariu
  • 2 months later...

Am pus anunt la vanzare aici pe forum, urmeaza si autovit dupa ce i fac niste poze mai potrivite.
ma gandesc sa l tin totusi daca nu l vand la pretul asteptat, n ar fi nici o tragedie 😬

Link către comentariu

A si venit A45s?

bafta la vanzare, e o perioada buna de vandut la cat de greu ajung sau cu restrictii pe noile modele.

Link către comentariu
  • Administrator

Succes cu noua masina. Sper ca nu transformam topicul asta intr-unul de vanzare!

 

Multumesc

Link către comentariu
  • 1 month later...

Daaaa, siiigur, si uleiul era preincalzit 😁

Glumesc, desigur. Si eu am, cu sora mai mica si mai putin fortoasa a R-ului,  vreo 13 si un strop la inceput, mai ales pe vreme ceva mai rece. Dar cica maine se opreste ploaia, motiv de iesit si "alergat" la consumuri frumoase 😉

Modificat de razvancc
Link către comentariu
  • 1 month later...

vandut, se poate inchide topicul. nu stiu daca noul proprietar are timp de forum, eu l am invitat :)

poate voi mai reveni aici cu alta masina din grupul VAG, never say never , contul n o sa l sterg oricum :D

mi a parut bine baieti!

Link către comentariu

Inchis la cerere. Daca noul proprietar vrea sa continue povestea poate sa-mi dea un mesaj mie, sau altui moderator, si se va redeschide.

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!